Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel corsa ecoflex

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel corsa ecoflex

Opelin resmi sitesinde corsanın teknik verileri şehir dışı 3.1 şehir içi 3.8 görünüyordu uzun zamandır.Bu aralar internette corsa ecoflex olarak haberler okuyorum yakıt tüketimi düşürüldü diye acaba gerçekte 3.1 veri yakalanabilir mi corsada merak ediyorum bu devirde ilaç gibi gelir valla
    İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Ynt: Opel corsa ecoflex

Araba küçük ve teknolojik olunca bu değerleri yakalamak mümkündür

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bi arkadasimda polo bluemotion var 1.2 tdi tam olarak bu degerleri reelde tutturmus durumda yani corsadada olabilir
      2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

5-10 seneye kalmaz büyük motorlarda da bu verilere ulaşıcaklar..
        www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alperen_54
          Opelin resmi sitesinde corsanın teknik verileri şehir dışı 3.1 şehir içi 3.8 görünüyordu uzun zamandır.Bu aralar internette corsa ecoflex olarak haberler okuyorum yakıt tüketimi düşürüldü diye acaba gerçekte 3.1 veri yakalanabilir mi corsada merak ediyorum bu devirde ilaç gibi gelir valla
          Bende 2009 1.3 cdti ecoflex var , bırakın 3 litreyi 6 yakıyorsa iyidir

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Ben geçen hafta Diyarbakır'ın ilçesi Bismil'e (50 km mesafede) gidiş dönüş (toplam 100 km) 3,6 lt harcadım, fakat hızı 70 km/saate sabitleyerek ancak o kadar oldu.

Yorum

Araç corsa 1,3 CDTI color edition 90 hp 6 ileri bu arada

Yorum

Diyarbakır şehir içi 5,2-5,5 lt civarında, istanbul trafiğinde 6,5-7 lt olur rahatça

Yorum

Benzinli araçlarda fazla bir gelişim olmamış bence son 15 yıldır yakıt tüketimi konusunda. Mesela 94 model vectra gt vardı SFI motor 156 hp, onunla uzun yolda dikkatli kullanımda 5,5 lt ortalama tutturmuş, hatta bir de iddia kazanmıştım Diyarbakır-Mardin arası kullanarak. Şimdi ınsıgnia'yı aynı şekilde kullansam 6 lt'nin altında harcayacağını sanmıyorum

Yorum

İşleniyor...
                  X