Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Corsa'ya yeni motor seçeneği

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Corsa'ya yeni motor seçeneği

Opel beklenmedik bir hamle ile, 1.4 Turbo'nun 120hp'lik versiyonunu Corsa D'de kullanmaya başlıyor

http://media.opel.com/media/intl/en/...ack_white.html

Başlangıçta All Black ve All White donanım seviyeleri ile sunulacak olan motor, yaz sonrası diğer Corsa modelleri ile de alınabilecek.

Sonbaharda gelecek olan yeni şanzımanlarla birlikte 140hp'lik versiyon da seçenekler arasına katılabilir.
    Bu durumda muhtemelen emektar 1.6 Turbo 150hp'lik motora yol görünecektir.

Ynt: Corsa'ya yeni motor seçeneği

güzel motor hakkaten Serdar abi, uçurur bu arabayı

Yorum

Resmi son hızı 173 km/s olarak verilen benim 90hp/125 nm'lik düldül bile 200'ü görüyor.
      Bu 120hp/175nm'lik motor için son hız 195 olarak verilmiş, 220 km/s görür diye düşünüyorum.
      Fakat 10.3 saniyelik 0-100 yine zayıf tabii.

Yorum

görür abi kesinlikle, ben palio ile 200 görüyordum, 1.2 75 bg ile, ama dediğin gibi, 0-100 ağır, niye böyle oluyor anlam veremiyorum

Yorum

Benim Meriva 1.4 Turbo 120 Hp motor. Performansı çok başarılı bana göre. Fabrika verisi son sürati 188 km ama bence fazlasını çok rahat yapabiliyor. istanbul-Ankara otobanında kadranı kapatmışlığım var. Corsa'da tadından yenmez bence

Yorum

opelin kasası diğer markalara göre klasman olarak bakarsanız ağırdır ondan ötürü 0-100 değerleri iyi olmuyor.fakat yüksek hızdada parçalıyor o ayrı
            2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
            yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

Opellerin ağırlık konusuna katılıyorum ama 1.6 150Hp GSİ 8.1 saniyede 0-100 yapabiliyor.En kötü ihtimalle bu makinenin de 9-9.5 saniye de 0-100 yapması lazım...
              Soner

Yorum

İşleniyor...
              X