Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Corsa Sport "opsiyonel aksesuar uygulamalarına devam"

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Corsa Sport "opsiyonel aksesuar uygulamalarına devam"

Merhaba arkadaşlar...

Yakın geçmişte burada paylaştığım opsiyonel donanım ve aksesuar çalışmalarımı takip edenler hatırlayacaklardır.
    Bu aralar yoğun geçen iş programımda yakaladığım ilk boşlukta epeydir ihmal ettiğim kırmızı şeytanıma vakit ayırdım ve ona yeni oyuncaklar aldım

Aşağıda fotoğraflarını göreceğiniz aksesuarların çoğu aslında araçta önceden de vardı ve hepsinden de gayet memnundum.
    Fakat orijinal olmayanlar ve eskiyenler kafama takılıyordu, bu son çalışmanın ardından artık araçta orijinal GM ürünü olmayan tek bir parça bile kalmadı.
    Bu araç Almanya'da yaşayan biri tarafından sipariş edilse, fabrikadan ancak bu şekilde çıkardı cool

Yenilediğim veya eklediğim donanımlar & aksesuarlar :

* OPC-Line dış paket
    - Bodykit (önceki kit yerli yan sanayi fiber idi, orijinalin şekil şemal ve kalite olarak ne kadar farklı olduğunu gördüm)
    - Logolar (bunlar da kitin bir parçası olup OPC özentisi sanılmasın )

* OPC-Line iç paket
    - Direksiyon simidi (10 numara bir derisi var, bambaşka bir araç kullanıyormuş hissi veriyor)
    - Vites topuzu
    - Pedal kiti

* Halı paspas seti (Corsa yazılı, kırmızı dikişli)
    (Eski paspaslarım da kırmızı dikişli idi ama yazısız gelmişti, bu kez sipariş ederken yazılı gelmezse almam dedim )

* Solar Protect koyu renk arka ve yan arka camlar
    (Arka cam rezistans arızasından dolayı garantiden değişirken fark ödeyip koyu renklisini taktırmıştım, şimdi yan arkalar da takılınca set tamamlandı. Film düşmanlığım devam ediyor, yaşasın orijinal renkli camlar ihihi)

* Kapı eşik çıtaları

Tüm parçalar Arkas Çengelköy tarafından gayet hızlı bir şekilde temin edildi ve montajı da orada yapıldı.
    Bora, Yavuz, Rahmi usta, Emrah bey ve Aysel hanıma teşekkürü borç bilirim

Araç servise girmişken, ilerleyen yaşının verdiği boya solması sorunundan kurtulmak için de özel ince bir pasta uygulaması yapıldı ve cila atıldı.

Fotoğraflar da bir sonraki mesajda geliyor...

Ynt: Corsa Sport "opsiyonel aksesuar uygulamalarına devam"

Yorum

Yorum

Dedim ya, Corsaya özel yeni bir opsiyon gelecek. "Serdar 99" , haha haha

Eline yüreğine sağlık abi akşam akşam gönlümüzü açtın teşekkürler
        Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

elinize sağlık abi çok güzel olmuş bu canavar yalnız abi canınızı sıkmak gibi olmasın ama body kit sanki biraz farklı bir renk gibi duruyor

Yorum

Teşekkür ederim.
            Evet bir renk farkı var, gölgede çekilen fotolarda belli olmuş, güneşte ise farkedilmiyor.
            Aracı teslim alırken servisin hem içinde hem de dışında sağını solunu epey inceledim, bu fark gözüme çarpmadı.
            Canlıda farkedilmeyip fotoda görünmesi de ilginç.
            Ama dert değil, gözüme batacak gibi olursa tekrar boyatırım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 18XET01
              Dedim ya, Corsaya özel yeni bir opsiyon gelecek. "Serdar 99" , haha haha
              Süper fikir, kişiye özel donanım paketi!..

Yorum

ohh be şu araba sonunda hakettiği bodykite kavuştu önceki fiberler çok kötüydü abi ya. Maşallah güle güle bin.
                Ayrıca umarım tekrar dönmüşsündür abi, uzun zamandır yoktun. Sanada soracaklarım vardı görüşemedik bi ihihi
                InsigniaTEAM

Yorum

Sağolasın Çağrı.
                  Döndüm, ne zaman istersen görüşebiliriz

Yorum

Serdar hocam eline koluna saglik dehset olmus....simdi binmek ne kadar keyiflidir degil mi?????? Bu arada bende de opisin hazirladigi bor corsanin mini bir videosu var .acaba onu birinize mail atsam buralarda yayinlama sansiniz olur mu????Bence fena yapmamislar bir de sizin fikrinizi alalim......

Yorum

Sağolasın Utku kardeşim, yaptığım her yenilikten sonra aracıma ayrı bir keyifle biniyorum gerçekten de.
                      Videonun yayınlanması konusunda Çağrı'dan yardım isteyelim, ne de olsa bu işlerin uzmanı o

Yorum

bugün akşam üzeri arabanın pasta cila işlerini yapan arkadaş bahsetti arabadan arkasta çalışıyor haftaya bende uygulama işine giriceğim Serdar abi memnun kaldınmı işçliğinden?bu arada kocaman maşallah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Serdar99
                          Sağolasın Utku kardeşim, yaptığım her yenilikten sonra aracıma ayrı bir keyifle biniyorum gerçekten de.
                          Videonun yayınlanması konusunda Çağrı'dan yardım isteyelim, ne de olsa bu işlerin uzmanı o
                          Tabiki, eve gidince bakabilirim
                          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: darkman
                            bugün akşam üzeri arabanın pasta cila işlerini yapan arkadaş bahsetti arabadan arkasta çalışıyor haftaya bende uygulama işine giriceğim Serdar abi memnun kaldınmı işçliğinden?bu arada kocaman maşallah
                            Sağolasın.

Galiba Donanım Haber'de yanıt verdim bu soruya ben

Yorum

Keyifle seyrettim,tebrik ederim Serdar hocam clapclap
                              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                              X