Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel Türkiye Otomotiv Sektoründe Yine Bir İlke İmza Attı (15 Mart 2011)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel Türkiye Otomotiv Sektoründe Yine Bir İlke İmza Attı (15 Mart 2011)

Opel, otomotiv sektöründe bir ilke imza atarak, Yeni Corsa modelinin tanıtımı için Video Mapping (bina, köprü, tarihi yapı vs. gibi yapıların üzerine 2 yada 3 boyutlu olarak yansıtılan animasyon gösterisi) teknolojisini Beyoğlu'nda tarihi bir mekanda uygulamaya başladı Türkiye'de ilk kez İstanbul Avrupa Kültür Başkenti açılış kutlamaları sırasında kullanılan Video Mapping teknolojisiyle hazırlanan tanıtım filmi, 5 Mart tarihinden itibaren Beyoğlu gecelerine farklı bir renk ve tat katıyor.

İzleyenlerin ilgi odağı olan bu renkli görüntü ve müzik show, bir ay boyunca devam edecek.

25 kişilik bir ekibin, tarihi binanın dokusuna uygun olarak hazırladığı film için hazırlanan ve aynı dinamizme sahip olan müzik, stüdyo ortamında 45 günde tamamlandı.

InsigniaTEAM

Ynt: Opel Türkiye Otomotiv Sektoründe Yine Bir İlke İmza Attı (15 Mart 2011)

1 aydır yayındaymış ama yeni gördüm reklamı.
    Opel Türkiye keşke Corsa'ya verdiği şu önemi diğer modellere de verebilse gidip göreniniz var mı?
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
      1 aydır yayındaymış ama yeni gördüm reklamı.
      Opel Türkiye keşke Corsa'ya verdiği şu önemi diğer modellere de verebilse gidip göreniniz var mı?
      Simit sarayının üstü olayı güzel olmuş ihihi
      2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Wow Opel Türkiye'den böyle bir reklam atağı beklemezdim. Corsa'nın satışlarına inandıkları için basmışlar parayı reklama Corsa zaten belirli kitlelerce tercih ediliyor. Asıl reklamı yapılması gereken modeli unutuyorlar rolleyes

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

Yeni corsanin renkleri de çok çarpıcı.
          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: uzman
            Orjinal yazı sahibi: corail
            Ben mesajimin neden silindigine dair tatmin olmadigim bir aciklama aldim? Bunun uzerine sorularimi yonelttim ve yanitlarini bekliyorum..
            Ancak genel hatlari ile bilgilendirmek gerekirse;
            Hepimizin halihazirda disk cizilmesi,navi guncellemesi,yazilim guncellemesi hatta debriyaj balatasindan cok ama cok daha fazla para kaybetmis olmasina sebep olan Opel TR nin insignia fiyat politikasi ve ikinci ele yansimasi konusunda yaptigim elestiriler pek cok uyemizi rahatsiz ediyormus,bu duRum yonetime defalarca rapor edilmis. Uslubum ve kullandigim kelimeler de rahatsiz edici imis.
            Acilan her konuda da sadece bu hususta paylasim yapiyormusum.
            Demekki birilerini rahatsız etmeyeceksiniz!
            Yoksa silerler.
            Birilerinden kastınız kimdir Sn.Uzman? Üyelerimiz mi yoksa başka birileri mi?

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Orjinal yazı sahibi: corail
              evet çıkan sonuç biz burada boşuna konuşuyoruz.. Methiyeler yaptığımız sürece sorun yok ama eleştiri yaptığımız zaman sebep zorlaması yapılarak mesajlarımız silinebiliyormuş ?!
              mesajların silinmesi hakların ihlalidir.. Forum'da özgürce paylaşım yapılamayacağı,özgürce görüş bildirilemeyeceği anlamına gelir..
              herkes özgürce görüşlerini bildirebiliyor ama yazılanlar bazı kişileri yada geneli rahatsız ediyorsa bizim de ilgilenmemizi gerektirebiliyor.
              bir yerden sonra konunun önüne geçmezsek olay farklı yönlere sıçrayabilir, bunu da önceden görebiliyorsak erkenden müdahale etmek en doğal hakkımız.
              forum düzenini sağlamak da bizim görevimiz, bize de hak verin lütfen

sebebini belirterek konuyu kilitleyebiliriz ama silinen her mesaja da şu yüzden bu yüzden diye sebep belirtirsek yolun sonu bulunmaz. hiçbir forumun da yaptığını sanmıyorum.

uzlaşmaya varabildiysek, konunun sağlığı açısından 5.mesajdan itibaren konudışı yorumları siliyorum, bilginiz olsun
              Opel TR tutumuyla ilgili başka konular mevcut.
              InsigniaTEAM

Yorum

mesajlar neden yine silinecek çağrı?
                sebep opel hakkında coşkulu bir başlığın altında Opel TR ( bu arada markayı değil distrübütörü eleştiriyoruz ) hakkında olumsuz yorumlar ve paylaşımlar yapıldı diye mi?
                peki methiyeler yapıyor olsak şimdi Opel TR şöyle böyle diye bu mesajlar konu dışı olmayacak,birilerini rahatsız etmeyecek ya da silinme tehlikesi ile karşılaşılmayacak değil mi?
                Bu iş tamamen Nasrettin Hoca nın kazan doğurdu - kazan öldü hesabına dönüyor..
                kazanın doğurduğuna inanılıyor,ama öldüğüne inanılmıyor..
                olumluysa kalsın,olumsuzsa sil.. Olmaz ama böyle ya? ben bu foruma,samimiyetine inanmıştım..??

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

5.mesajdan itibaren silmemin sebebi o mesajların geçmişi yok, konuyla alakasız, siteyi eleştiren yorumlar.
                  sitemizi eleştirmek isteyenler "öneriler" bölümüne yazabilir.
                  methiye yapıyor olsan yine konu dışı olacak ama göze batmayacaktı abi.
                  Opel TR'yi senin eleştirdiğin kadar (olmasa da) bizde eleştiriyoruz, bunda bir sakınca görseydik öncelikle kendi mesajlarımızı silmemiz gerekirdi.
                  silinen mesajların içeriğini göremedim ama demekki konu dışına çıkılmış, müdahale gerektirmiş, artık olan olmuş. bundan sonra önümüze bakalım.
                  Opel TR tutumunu, reklam anlayışını vs. eleştirmek istiyorsan ilgili yere bir başlık aç bizde destekleyelim abi.
                  (burada yazılanlardan sonra "göğüsten gelen kuş sesi" konusuna müdahale etmeye korkar oldum :P )
                  InsigniaTEAM

Yorum

Birilerinden kastınız kimdir Sn.Uzman? Üyelerimiz mi yoksa başka birileri mi?
                    Cevabı arkadaşlar vermişler.

Yorum

İşleniyor...
                    X