Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel astra g classic kapı renkleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel astra g classic kapı renkleri

merhaba arkadaşlar annem yeni işe başlayıp şirket aracı almadan önce metalik mavi bir opel astra g sedan classic aracı vardı 2005 model kendisi ve 36.000km de şirkette kalıcı olduğu için bu aracı satmak istemişlerdi çok sevdiğimden sattırmamıştım şuanda 7 yaşında fakat bir keresinde büyük bir kazaya karışmıştı ön sağ lastiği baya bi yan yatıp çamurluk ve kapı çok hasar almıştı yeni çamurluk ve kapı takıldı ama şöyle bir şey sürekli gözüme çarpıyor çamurluğun rengi tüm araçla uyumlu fakat ön sağ kapının rengi daha açık kalıyor güneş olunca bu farkı gözle görebiliyorum. Kapı opel odak servisinde takılmıştı ve 2 sene kadar bir zaman geçti. daha 16 yaşındayım fakat 18imde bu aracı kullanıcam ve bu kapıyı önceden onarmak veya onartmak istiyorum pasta-cila ve benzeri bi şekilde kolayca halledilebilecek bir şey mi yoksa boyanması mı gerekiyor bunu merak ettim orjinalliği adına yoksa yeni kapımı takılacak sizden bilgi alıp bu sorunu halletmeye çalışacağız şimdiden teşekkür ederim (araç şehir dışı bir garajda olduğundan resim ekleyemeyeceğim özetle sadece sağ ön kapının rengi aracın genel renginden 1 2 ton daha açık)
    [img width=600]http://n1307.hizliresim.com/1c/w/qvjsf.jpg[/img]

Opel Astra G 1.6 Classic

Ynt: Opel astra g classic kapı renkleri

sonradan yapılan boyalarda böyle şeyler mümkün, yapacak birşey yok
    InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
    X