Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Astra J Öneri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Astra J Öneri

bence paket olarak sporttan asagıya dusmemenı tavsıye ederım motor senın keyfıne kalmıs

Yorum

donanım olarak sport tan aşağı inmeyin maddiyat yetiyo ise pişman olmayın daha sonra
      Black mamba sport 1.3 dizel boostER performance chip eibach 3.5 yay itg performans filtre

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
        astra dizel kullanan varmı performansı ve yakıt tüketimi nasıl ? 60000 fıyat verıyorlar bu kadar cosmo dizele . çok geldi bana ederi varmı o kadar ya
        Kalkış performansı çok düşük abi 1.3 lerin ama 2. viteste Max. torku verirken gaza yüklendiğinde patinaja düştüğü bile söyleniyor.

CDTI 90 HP + Chip ile 120 Bg Yapar Rahatlarsın Bence.

Yakıtı çok makul. Uzun yolda 4,1 Lt/100 Km (Manuel) Ortalama Gören var , Astra H ile. Astra J ile diyelim ki en fazla 4,5 Lt/100 Km Olur Bu (Manuel).
        Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 18XET01
          Orjinal yazı sahibi: iatros
          astra dizel kullanan varmı performansı ve yakıt tüketimi nasıl ? 60000 fıyat verıyorlar bu kadar cosmo dizele . çok geldi bana ederi varmı o kadar ya
          Kalkış performansı çok düşük abi 1.3 lerin ama 2. viteste Max. torku verirken gaza yüklendiğinde patinaja düştüğü bile söyleniyor.

CDTI 90 HP + Chip ile 120 Bg Yapar Rahatlarsın Bence.

Yakıtı çok makul. Uzun yolda 4,1 Lt/100 Km (Manuel) Ortalama Gören var , Astra H ile. Astra J ile diyelim ki en fazla 4,5 Lt/100 Km Olur Bu (Manuel).
          çoğu şehir efsanesi sanırım ama ben ş.i 5.9 ortalama ile kullanıyorum ha öyle kasmıyorum az yaksın gibi üstüne sürat bile yapıyorum yalnız benim aracım chipli stok astra ne yakıyo derseniz 6.5 ortalaması vardı daha önce araç stok 95 hp chip 125 hp
          Black mamba sport 1.3 dizel boostER performance chip eibach 3.5 yay itg performans filtre

Yorum

Orjinal yazı sahibi: screem
            çoğu şehir efsanesi sanırım ama ben ş.i 5.9 ortalama ile kullanıyorum ha öyle kasmıyorum az yaksın gibi üstüne sürat bile yapıyorum yalnız benim aracım chipli stok astra ne yakıyo derseniz 6.5 ortalaması vardı daha önce araç stok 95 hp chip 125 hp
            Okuduysanız 4,1 Lt Astra H Şehir Dışı diyorum. 1,3 CDTI , Bir şey eklemeyi unutmuşum , 6. Viteste 90 Km/h Sabit Hızda , Düz yolda , Anlık 2,9 Lt/100Km. , Ortalamayı da 4,1 Lt ye düşürmüş

Çok az yakıyor , çok iyi , Corsa CDTI yı düşünemiyorum.
            Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

İşleniyor...
            X