Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Astra için aldığım fiyatlar sizce nasıl ? (2011-2012)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yeni Astra için aldığım fiyatlar sizce nasıl ? (2011-2012)

Arkadaşlar bayinin birisinden aldığım fiyatlar şöyle sizce nasıl fiyatlar ciddi ciddi astra almak istiyorum yılbaşını beklemelimiyim yoksa fiyatlar bu düzeyde kalırmı ?

Araçlar yeni kasadır

Opel astra 2011 model enjoyplus donanım 1,4 140 beygir benzinli otomatik vites ellerinde tek renk mavi kalmış 46,000 tl ye bırakıyorlar beyaz istiyorum ama sizce nasıl fiyatı ?

Opel astra 2012 model enjoyplus donanım 1,4 140 beygir benzinli otomatik vites fiyat= 49,000 tl

Opel astra 2012 model sport paket 1,4 140 beygir otomatik vites fiyat = 51,000 lira

aldığım fiyatlar sizce nasıl ve sizin aldığınız fiyatları yazabilirseniz sevinirim iyi günler

Ynt: Yeni Astra için aldığım fiyatlar sizce nasıl ? (2011-2012)

Neden otomatik vires?

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
    17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
    35GB5825  A Rh+

Yorum

astra alacaksanız bana göre ya beyaz ya siyah ama sunroof şart... fiyatlar bence iyi gibi..
      F30 Sport+

Yorum

alacaksanız beyaz derim.1.4 turbo otomatik iyi seçim.Opel astra 2012 model sport paket 1,4 140 beygir otomatik vites fiyat = 51,000 lira olandan beyaz tercih ederdim ben alıcak olsam

Yorum

bence fiyatlar iyi ama otomatik vites şart değilse 1.4t cosmo alın derim

Yorum

ne alırsan al siyah alma durmadan cizik görüyorum uykularım kacıyor maad
            astra 1.4 turbo siyah pp

Yorum

beyaz tercihim olucak otomatik vites istememin sebebi aracı ben kullanmayacağım kardeşim kullanacak pek tecrübesi yok o yüzden zorluk çekmesin diye düşünüyoruz daha önce opel in hiç otomatik vites arabasını kullanmadım performans bakımından sizce nasıl ?

Yorum

kesinlikle rahat ve guven veriyor ancak performans acisindan duzlere kafa tutacak boyutta degil malesef
                Insignia 2.0 CDTI 160 hp cosmo + 19'jant + sunroof+dvd 800

Yorum

kardeşim kullanacağı için performans çok önemli değil önemli olan otomatik vites olmasıydı keşke dizelinde otomatik vitesi olsaydı.

yıl sonuna doğru acaba fiyatlar düşermi bu konuda fikri olan varmı?

Yorum

düşer ama istediğn araç değil bayinin elinde kalanı albilirsin bu riski alırsan bekle derim
                    2015 leon fr

Yorum

İşleniyor...
                    X