Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opelsizasla.com Izmir Buluşması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opelsizasla.com Izmir Buluşması

Kardeş site opelsizasla.com İzmir buluşmasından birkaç resim.Katılım sınırlı olsada keyifli bir buluşma oldu.Arkadaşların isteği üzerine plakalar gizlendi.Benim çektiğim resimler bukadar diğer resimleri daha sonra paylaşırım.
    İşte resimler

[img width=800]http://img11.imageshack.us/img11/4627/05022011656.jpg[/img]
    [img width=800]http://img708.imageshack.us/img708/8620/05022011657.jpg[/img]
    [img width=800]http://img696.imageshack.us/img696/9049/05022011658.jpg[/img]
    [img width=800]http://img838.imageshack.us/img838/467/05022011659.jpg[/img]
    [img width=800]http://img39.imageshack.us/img39/8919/05022011660.jpg[/img]

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
    17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
    35GB5825  A Rh+

Ynt: Opelsizasla.com Izmir Buluşması

domaini seçen arkadaşla tanışmak isterdim astrasızasla.com olsaymış daha iyiymiş

Yorum

sitenin en eskilerinden olmana rağmen, Vip abimiz olmana rağmen İzmir'li Insignia'cıları bir araya toplamadan önce Astra'cılarla buluştunya abi, çok teşekkürler elimize düştün demiş oluyum, yaza kadar en az 3 buluşma düzenlemeden kurtulamazsın
      InsigniaTEAM

Yorum

Ben bir Insignia Izmir buluşması için birçok defa girişimde bulundum.Izmirli Insigniacılara pm de attım ama bir türlü başaramadık.
        Orjinal yazı sahibi: cagri
        sitenin en eskilerinden olmana rağmen, Vip abimiz olmana rağmen İzmir'li Insignia'cıları bir araya toplamadan önce Astra'cılarla buluştunya abi, çok teşekkürler elimize düştün demiş oluyum, yaza kadar en az 3 buluşma düzenlemeden kurtulamazsın

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
        17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
        35GB5825  A Rh+

Yorum

İzmirliler Tembel bu organizasyonu bir İstanbullu üye düzenledi yani bir gün biz İzmire Çıkarma yapacağız galiba

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: thehunturk
            domaini seçen arkadaşla tanışmak isterdim astrasızasla.com olsaymış daha iyiymiş
            Geldim tanışalım opelsiz asla daha iyi tutkumuz aracın modeline değil markaya... O yüzden buradayım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
              İzmirliler Tembel bu organizasyonu bir İstanbullu üye düzenledi yani bir gün biz İzmire Çıkarma yapacağız galiba
              Walla İzmirliler tembel değil be Fatih Abi Sadece kışkırtılmayı bekliyorlar. Fitili yaktın mı işlem tamam

Çok keyifli bir gün geçirdik. Taner Bey ile de tanışma fırsatı bulduk. Yeni fotoğraflar da ekliyoruz siteye. Benim biraz artislik fotoğraf çalışmalarım oldu, foşuma gidenleri de foruma koyacağız. Gerçi burada da paylaşırım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: taner
                Ben bir Insignia Izmir buluşması için birçok defa girişimde bulundum.Izmirli Insigniacılara pm de attım ama bir türlü başaramadık.
                Bir alo kadar yakınız artık size

Yorum

Bunlar da benden:

Yorum

resimler harika.. maşallah.. obaa clapclap

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

pilakalar da şahane kamuflaj olmuş ihihi

Yorum

güzel bir buluşma olmuş resimlerde çok güzel nice buluşmalara
                        Beyaz tutkudur.

Yorum

buluşmanın en güzel yeri ise Hüsnü Bey'den gelen yakıt haberi))

150 tl ile izmire girmiş ortalam 5.7.... 1.4 t astra))
                          F30 Sport+

Yorum

opelsizasla.com'dan alıntıdır:

Bu arada İstanbul - İzmir yolculuğuna başlamadan depoyu fulleyip km'yi sıfırladım ve büyük bir sabır göstererek 90km/sa hıza cc ile sabitledim ve İzmir'e vardım. Şehir içinde dolaştık gezdik ve sonra geri dönüşe geçtiğim anda 676. km'ye geldiğimde istasyona girdim ve tekrar depoyu fulledim. Sonuç:

38.96 lt (158,89 TL) ile 676km yani 5,76lt/100km ve Astra J ile tanışmamız böyle başladı

Yorum

harika veriler bunlar.. New Astra alıcıları içinde sahipleri içinde harika rakamlar bunlar darısı başımıza ihihi

Yorum

İşleniyor...
                              X