Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ASTRA SOHBETLERİ.....

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ASTRA SOHBETLERİ.....

benim karakartalda 2006 model 110bınde şuan gayet mutluyuz fakat ınsıgnıaya transfer olmayı beklıyoruz
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Evet Astracı arkadaşlar sizler içinde yeni bir site kuruldu üyelerimizden drwaverunner Hüsnü beyin yöneticiliğinde güzel bir forum olmuş ASTRA J lerle ilgili bir çok konu var http://www.opelsizasla.com/ Başarılarının devamı diliyoruz Hüsnü beye ve arkadaşlarına.

Kardeş sitemizdir.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

astracılar orayamı yazıcak artık

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
          astracılar orayamı yazıcak artık
          Fark etmez

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Çok güzel olmuş,beğendim valla..Hakikaten tam kardeş site olmuş
            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

walla harika bi site olmuş, hele bu onbaşı-er olayına bayıldım, üye isimlerının altında onbaşi, yada er yazıyor, kıdemlere göre rütbe verilmiş sanırım, sayın yöneticiler bize de böle rütbe versek hoş olmazmı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                walla harika bi site olmuş, hele bu onbaşı-er olayına bayıldım, üye isimlerının altında onbaşi, yada er yazıyor, kıdemlere göre rütbe verilmiş sanırım, sayın yöneticiler bize de böle rütbe versek hoş olmazmı
                seni herkes tanıyor zaten Hasancım sen bizim Yarbay'larımızdansın
                Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

rütbe meselesi gereksiz mesajlar yazıp (sadece smiley içeren, +1 yazan vs.) rütbe yükseltme çabasına sebep olduğu için kapattım. isterseniz açarız, bir süre takip ederiz mesajlar nasıl ilerliyor
                  InsigniaTEAM

Yorum

yok abi ya su an çavuş yeter bana, zamanlada uzm.cvş, ast, başçvş derken yükselir gideriz, şaka bi yana çok hoşuma gitti bu olay.... herkes rütbesini biliyor....

Yorum

mesaj sayısına göremi rütbe artıyor çağrı, walla açarsan sevinirim çağrıcım, olmazsa yine kaparsın....

Yorum

tamam çarşamba günü ilgileneceğim
                        InsigniaTEAM

Yorum

Gerek yok bence hakikaten rütbe atlamak için gereksiz postlar artıyor diğer forumlarda gözlemlediğim öyle
                          Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                          Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                          VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                            tamam çarşamba günü ilgileneceğim
                            teşekkürler ....

Yorum

Fatih Abi,

Yaptığın duyuru ve samimiyetin için teşekkür ederim. Beğenen arkadaşlar için de ayrıca teşekkür ederim. DH'da Astra J'yi tekbir başlık altında konuşuyorduk ve bunun bilgiye ulaşım yönünden bazı sıkıntıları olduğu ortadaydı. Konu dışında, konuyu sabote etmek isteyen diğer marka kullanıcıları da huzuru kaçırıyordu. Kendimizin biraz daha bazı noktalarda müdahale edeceği bir forum oluşturmak istedik birkaç arkadaşımla beraber. Sitenin adını da tek bir modele endekslemek istemedik nedeni ise 1998’den beri 4 opel aracım oldu, modelleri sürekli değişti ama marka hep aynı kaldı. O nedenle gene aracımı değiştirecek olsam ilk Opel’in kapısını çalarım

Şimdi Astracılar buraya, Insignia'cılar buraya şeklinde bir ayırım söz konusu değil tabi. Hatta Fatih Abi'ye telefonda sitenin adını duyururken de burda bir yanlış anlaşılma olmasını istemedim. Ben nasıl Insignia forumuna girerek bilgi paylaşıyorum, diğer "Opel" marka tutkunları da araçlarıyla ilgili girip bilgi paylaşabilirler. Benim sadece daha fazla bilgim Astra J konusunda var, tecrübe ettiklerim var, o nedenle ağırlık Astra J konusunda ilerliyor.

Rütbe konusunda bazı fikirler ortaya atılmış Rütbe alacam diye gereksiz mesajlar yerine içi gerçekten bilgi ve paylaşım yüklü 2-3 mesajı tercih ediyoruz. Rütbe ile bilgi her zaman doğru orantılı olmuyor.
                              Ben Insigniateam’i de her fırsatta tıkandığım noktalarda arkadaşlara belki yardımcı olur diyerekten her ne kadar DH reklama karşı çıksa da oradaki arkadaşlara, şu kendi forumumuzdaki arkadaşlara üye olup okumalarını tavsiye ediyorum, o nedenle burası da benim evim

Bu arada emeğe olan saygımdan dolayı da kendi sitemizde en çok emekleri geçen diğer adminlere teşekkür ediyorum.

Fatih Abi, biz bi İstanbul buluşması yapalım Astra J olarak da sonra da bir Opel buluşması yapıp karmaşık olan trafiği biraz daha karmaşıklaştırlarım

Şimdilik bu kadar

Yorum

bence de rütbe olayına gerenk yok
                                Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

İşleniyor...
                                X