Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Astra j hakkında bazı sorular

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Astra j hakkında bazı sorular

Orjinal yazı sahibi: ozkanc
    Cok sorunlu bir araç, eksik olmasınlar tanıdık bir servis tarafından 16.000 TL civarında parça degisimi yapıldı. Ileride sorun çıkartabileceği dusunerekten, opelin kampanya adı verdigi, aslında kusurlu parçaların degisimi yapılmıştı. Tabi bunların hepsi kullanıcıya söylenmiyor. Sadece yürür aksamda sorun teşkil edebilecekler değişiyordu. 2 sene kullandım. 1.6 180Hp cosmo. Keyifli ama sorun çıkartabilecek bir aracti.
    2 yılı aşkın süredir aktif olarak Astra J kullanıyorum ve bu araçla ilgili aktif sanal platformları takip ediyorum ama ilk defa böyle bir şey duydum. Bahsettiğiniz yetkili servisin adını bizimle paylaşır mısınız?

16000 TL'ye ne (ya da neler) değişti acaba?

Yorum

Astra 1.6 hp var mı turbosuz ve nasıl performans olarak tat verir mi yoksa Son kararımız 1.4 t cosmo alıcaz inşallah

Yorum

1.4 T kullanıyoruz biz. 1.6 için yorum yapmayacağım.
        1.4T otomatik şehir içi 8.5 lt. yakıyor. Şehir dışı 90 sabit 5.3 litre yakıyor.
        Performansı çok güzel. Motor kuvvetli sessiz verimli. Tavsiye ederim.
        Bu yakıt değerlerini 1.6 dan alamayabilirsiniz bence. Tabi bu benim tahminim.
        Insignia 1.6T Cosmo + Navi Paket - Metro Mavi 2011
        Astra J 1.4 T Enjoy Active - Olimpik Beyaz 2013

Yorum

Merhaba,
          Cosmo araç dusunun veya en kotu sunroof ve navi paketi olsun. Cunku ikinci elde bu araçlar çok çabuk satılıyor. Araç konfor ve yol tutuş açısından harika. Aşık olursunuz. Ancak motor seçeneklerini çok iyi araştırın. Ben de 3 yıl 1.3 dizel kullandım 46.000de sattım. Sadece Turbo hortumunu degistirdim. baska hiçbir kronik sorunla karşılaşmadım diyebilirim. SONUÇ Pişman olmayacagınız bir tercihtir ASTRA J
          2014 İnsignia Siyah 1.6T AT SIDI Cosmo Sunroof.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: türk_187
            Merhaba,
            Cosmo araç dusunun veya en kotu sunroof ve navi paketi olsun. Cunku ikinci elde bu araçlar çok çabuk satılıyor. Araç konfor ve yol tutuş açısından harika. Aşık olursunuz. Ancak motor seçeneklerini çok iyi araştırın. Ben de 3 yıl 1.3 dizel kullandım 46.000de sattım. Sadece Turbo hortumunu degistirdim. baska hiçbir kronik sorunla karşılaşmadım diyebilirim. SONUÇ Pişman olmayacagınız bir tercihtir ASTRA J
            1.3 dizelin performansı nasıldı ve yakıt tüketimi

Yorum

Araç Yakıt cimrisiydi. Zaten yeni insigniada depoyu yarımdan yukarı çıkaramadım. ve zaman zaman 1.3 ile kıyaslıyorum... Performans açısından 1.3 dizl sadece ilk kalkışlarda hantal. onun dışında gayet guzel.. Çok hoş bir araç. Özlüyorum açıkcası...
              2014 İnsignia Siyah 1.6T AT SIDI Cosmo Sunroof.

Yorum

İkinci el olarak aldım.Yaklaşık 6 ayda 10.000 Km oldu .Bagaj kilidinde bir arızamız oldu.Yakıt ,performans yol tutuş olarak çok memnunuz.Otomatik olunca insignia dan daha keyifli geliyor.Alırken temiz ikinci el ve en donanımlısını alın.1.4 motoru tavsiye ederim.
                2014 BMW 5.20I M +comfort+premium            
                2011 otomatik opel astra  1.4 cosmo sunroof
                2013 Chevrolet Captiva LTZ

Yorum

İşleniyor...
                X