Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Astra 1.6 Dizel Geliyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Astra 1.6 Dizel Geliyor

Orjinal yazı sahibi: Kontrol Ünitesi
    Bence alındığı gibi chiplenirse ağırlık sorunu ortadan kaldırılabilir.. ~170 hp ve 400 nm olur ki bu dehşet değerler
    Ancak chipletince tüketim artıyor... ekonomi için bence değiştirmemek ideal olur.
    1.6T Cosmo (2011) / Teknik Gri / Necvox Infotainment + kamera / Prins VSI–2 Keihn Enjektör – Turbo Map – Valve Care...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahmet_turedi
      hatta 1405 1613 kg arası desek daha doğru 1613 kg 2.0 biturbo st varmış
      Kullandiginiz c max kac kilo
      2015 leon fr

Yorum

0-100'ü biraz daha düşük olsa,tadından yenmezmiş.Zira 5.vitesde 80-120 hızlanmasını beğendim,1.4t den çok iyi 1.6tye yakın

Yorum

[/quote]
          Orjinal yazı sahibi: smg05
          Bu da sedan versiyonun verileri

Şimdi oldu işte,bana sedan lazım ve mevcut civicden 0-100 ü bir nebzede olsa iyi olsun 80-120si zaten maşallahı var.Tablodaki değerlere göre 1.4t den daha performanslı,bu motorun insigniadaki performansı nasıl olur acaba ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bigbrother
            Orjinal yazı sahibi: Kontrol Ünitesi
            Bence alındığı gibi chiplenirse ağırlık sorunu ortadan kaldırılabilir.. ~170 hp ve 400 nm olur ki bu dehşet değerler
            Ancak chipletince tüketim artıyor... ekonomi için bence değiştirmemek ideal olur.
            Haklısınız, ekonomi için yeterli performans ama daha fazlasını isteyenler için güzel bir alternatif chip bu motora..Örnek veriyorum; 6 lt ort yakacağı yerde 6.8-7 lt ort yaksa, yine kabul edilebilir bir değer ..
            İnsignia Cosmo 1.6 Turbo Flexride + Infınıty + 19'' + Şerit Takip + DVD800 + Buzdolabı + Sunroof +LPG

Yorum

1,6 Dizel Astra Gelsin Artık Bakalım.

Yorum

İşleniyor...
              X