Duyuru

Collapse
No announcement yet.

astra sedan

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• astra sedan

arkadaşlar herkese merhaba sizlerin bi konuda görüşünü alacaktım ben yeni kasa astra sedan baz donanımlısını almaya karar verdim gibi bu araçta ön ve arka kol dayama yok bu baz donanıma kol dayama eklettirilirmi acaba en yakın opel bayiiyi erzurumda telefon açtım cevap veren yok bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım yazarsa sevinirim piyasadada var kol dayamalar ama ben orjinal olsun istiyorum biraz takıntı var işte bütün abilerim ve arkadaşlarım allaha emanet olun

Ynt: astra sedan

Ön tarafa kolayca eklettirebilirsiniz de arka taraf koltuğa gömmeli olduğu için nasıl olur bilmem.
    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
    2.0 CDTI
    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

cevabın için saol arkadaşım

Yorum

arkadaslar bu konuda bilgisi olan arkadas yazabilirmi herkese saygılarımı sunarım

Yorum

valla üyelerimizin arasında yeni astra sedan sahibi yok sanırım o yüzden yorumda yapılmıyor
          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

biraz zor gibi durumunuz varsa bir ust paketi alamankzi tavsiye ederim. arka koltuk kesinlikle olmaz ondan eminim sadece ergonomik spor deri koltuk opsiyonuya birlikte aliniyor arka kol dayama
            F30 Sport+

Yorum

Bence en güzeli showrooma gidip baz donanımlısı ile orta donanımlısına binmek.
              Eğer orta bölümde ekstra bir şekil veya ek yoksa sizde farkedersiniz nasıl montaj yapıldığını.
              Showroomun aksesuar bölümüne gidip sorun. En iyi aksesuar bölümü bilir.
              Insignia 1.6T Cosmo + Navi Paket - Metro Mavi 2011
              Astra J 1.4 T Enjoy Active - Olimpik Beyaz 2013

Yorum

bilgi veren arkadaslarım cok saolun allaha emanet olun opelde baska arac dusunemıyorum ya
                babadan opelcıyız

Yorum

www.opelsizasla.com kardeş site sayılır daha iyi yardimci olabilirler bu arada adres vermem yasaksa Özür dilerim yoneticilerden
                  İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

İşleniyor...
                  X