Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Pipercross kutu içi performans filtresi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Pipercross kutu içi performans filtresi

Orjinal yazı sahibi: mstfkls
    ooo hayırlı olsun abi güle güle kullan , ilerletiyosun işleri inceden
    sağolasın vakti gelmişti artık
    insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Gule gule kullan Ulas abi. Eminim gercek ses videodan cok daha farklidir. Nereden aldigini ve ucretini paylasir misin? 1.4 e uyumlu mu bu ?
      2015 BMW F30 M Sport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: SOY
        Gule gule kullan Ulas abi. Eminim gercek ses videodan cok daha farklidir. Nereden aldigini ve ucretini paylasir misin? 1.4 e uyumlu mu bu ?
        sağolasın video biraz yanıltıcı gerçekte daha keskin çufluyor ben ürünü vmax performans ümitbey den aldım ankaradan kargo ile gönderdi 160 tl ye maaloldu 1.4T er içinde elinde mevcutmuş istersen özelden telini veririm.

Yorum

Hayırlı Olsun
          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
            Hayırlı Olsun
            sağolasın.

Yorum

Çağrı video istiyoruz o zaman.Öyle söyleyip geçmekle olmuyor aldın başına ben gibi bir belayı haha Bu arada bende biraz önce garajda elimdeki ucuz spor filtreyi taktım sesi deneyimde seversem iyisini alırım diye... Bu soğukta titredim çeyrek depo benzin yedim ve sese aşık oldum En kısa zamanda gidip yaptırıyorum.Bu arada şimdi sizde bana neden video yok demeyin çekemedim tek başımaydım Ancak hiçte kaliteli olmayan bi ses kaydı yaptım belki biraz fikir verir diye.
              Insignia 1.4 Turbo Elegance

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ulas79
                sağolasın video biraz yanıltıcı gerçekte daha keskin çufluyor ben ürünü vmax performans ümitbey den aldım ankaradan kargo ile gönderdi 160 tl ye maaloldu 1.4T er içinde elinde mevcutmuş istersen özelden telini veririm.
                Kutu icinde cok performans yok diyorlar bilemedim. Bi Alper in K&N sini deniyeyim ses hosuma giderse ayarlariz bir tane Ulas abi,sagol.
                2015 BMW F30 M Sport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ulas79
                  Kutu icinde cok performans yok diyorlar bilemedim. Bi Alper in K&N sini deniyeyim ses hosuma giderse ayarlariz bir tane Ulas abi,sagol.
                  tamam bir dene farkı gör

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Beraat
                    Çağrı video istiyoruz o zaman.Öyle söyleyip geçmekle olmuyor aldın başına ben gibi bir belayı haha Bu arada bende biraz önce garajda elimdeki ucuz spor filtreyi taktım sesi deneyimde seversem iyisini alırım diye... Bu soğukta titredim çeyrek depo benzin yedim ve sese aşık oldum En kısa zamanda gidip yaptırıyorum.Bu arada şimdi sizde bana neden video yok demeyin çekemedim tek başımaydım Ancak hiçte kaliteli olmayan bi ses kaydı yaptım belki biraz fikir verir diye.
                    Kardesim ses kaydini acil bekliyoruz ve video istiyoruz
                    2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Arkadaşlar ben kutu içide kullandim birde krom borularla tamponun altindaki izgarayi kesip filtreyi oraya koyup direk soğuk hava çektirdim vede dyno ölçümlerinde 2 bg oynadi kutu içiyse 1 bg verir vermez yurt dişinda bir sitede test edilen bir video seyretmiştim ondada filtreyi tamamen dişariya ön izgaraya koyuyorlardi o sekildede 3.5 bg vermisti yani açik hava filtresi güç vermez tek faydasi turbonun şişmesini önlemeye çalişir yani sicak havada ayni güçte iki araç rolling yapsin ard arda 3 ,4, defa filtreli olan araç 4 üncü denemede filtresisi geçer eski üyelerden davidoff nickli uye emrenin arabayla benim araba arasinda test etmiştik

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

İşleniyor...
                      X