Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel ADAM Dünya Prömiyerini Modanın Başkentinde Yapıyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel ADAM Dünya Prömiyerini Modanın Başkentinde Yapıyor

Opel ADAM Dünya Prömiyerini Modanın Başkentinde Yapıyor
    15.08.12

Opel, şık şehirli otomobili ADAM’ın dünya prömiyeri için, modanın başkenti Paris’i seçti.

29 Eylül - 14 Ekim arasında gerçekleşecek Paris Motorshow’da ADAM’ın neredeyse sınırsız kişiselleştirme imkanı ilk kez sergilenecek. Farklı trim, dekor, jant seçenekleri ile ADAM, Hall 5.2’de (501 numaralı stand) olacak.

1.5 milyondan fazla ziyaretçinin beklendiği Paris Motorshow, dünyanın en ünlü motorshowlarından biri ve bu yıl herkese kendi ADAM’ını tasarlama imkanı sunuyor. Bu şansı Paris Motorshow’da yakalayamayanlar, bunu, internet tabanlı konfigüratör ile www.opel.com üzerinden evlerinde de yapabilecek. Bu dönemde ADAM’ın fiyatı açıklanacak ve siparişler alınmaya başlanacak.

2.014 metrekarelik bir alanda gerçekleştirilecek interaktif sergileme, ziyaretçilere ADAM’ın kişiselleştirme kabiliyetini ve “My Media” bilgi-eğlence sistemini deneyimleme imkanı tanıyacak. My Media, kullanıcının akıllı telefonu ile bağlantı kurarak internet tabanlı uygulamalara ADAM’ın orta konsolundan ulaşma imkanı sunuyor. ADAM, hem Apple iOS hem de Android uyumlu böyle bir akıllı telefon bağlantısı sunan segmentinde ilk otomobil oluyor.

3.70 metrekik boyu ile Opel’in yeni şık ve çekici otomobili ADAM, şehir içi kullanıma tam uyumlu. Rakiplerinden farklı olarak, ADAM, retro tabanlı tasarımı modern bir bakışla harmanlıyor. ADAM, tamamen yeni bir donanım yaklaşımı sunuyor. Opel kullanıcıları, sunulan 3 trimden birini seçerek otomobillerini kişiselleştirebiliyor. JAM, renkli ve şık, GLAM, zarif ve sofistike, SLAM, enerjik ve sportif…

ADAM, 1.2 lt 70 hp motor ile Türkiye pazarına girecek. Yakıt tasarrufu sağlayan start&stop teknolojisi ise opsiyonel olarak sunulacak.

[img width=800]http://www.opelmedyaturkiye.com/assets/upload/asset/image_00005796_1_yhqzykixv6his.jpg[/img]

[img width=800]http://www.opelmedyaturkiye.com/assets/upload/asset/image_00005797_1_us4hk25jw73t2.jpg[/img]
    InsigniaTEAM

Ynt: Opel ADAM Dünya Prömiyerini Modanın Başkentinde Yapıyor

Gençliğin yeni gözdesi olmaya aday bir model kıpır kıpır maşallah diyelim

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      Yaklaşık 1,5 saat önce mesai arkadaşlarıma "ADAM" dan fotoğraflarını ve videoları seyrettirerek reklamını bile yaptım. Gerçekten çok şık bir görüntüsü var,
      Laf aramızda, mesai arkadaşlarıma şehiriçinde kullanmak üzere benim "ŞAHSEDES" i satıp bi tane bundan alsam mı acaba ? dediğim de bütün gözler bir tebessümle üstüme çevrildi. ihihi

"Gençliğin gözdesi olmaya aday" dese de, ben de gencim Fatihhhhh beyyyy

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
        Orjinal yazı sahibi: FacomX
        Yaklaşık 1,5 saat önce mesai arkadaşlarıma "ADAM" dan fotoğraflarını ve videoları seyrettirerek reklamını bile yaptım. Gerçekten çok şık bir görüntüsü var,
        Laf aramızda, mesai arkadaşlarıma şehiriçinde kullanmak üzere benim "ŞAHSEDES" i satıp bi tane bundan alsam mı acaba ? dediğim de bütün gözler bir tebessümle üstüme çevrildi. ihihi

"Gençliğin gözdesi olmaya aday" dese de, ben de gencim Fatihhhhh beyyyy
        O na şüphemiz yok abi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
        X