Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Siteye Girerken Sorun Yaşıyorum?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Siteye Girerken Sorun Yaşıyorum?

Arkadaşlar merhaba çoğu zaman, hatta sürekli diyebilirim siteye girmek istediğimde saçma sapan bir siteye yönlendiriyor ve açmıyor siteyi.

Aşağıda görselleri bırakıyorum.
    Teşekkür ederim

You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.

Bende de aynı sorun oluyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serkanbb06 View Post
      Arkadaşlar merhaba çoğu zaman, hatta sürekli diyebilirim siteye girmek istediğimde saçma sapan bir siteye yönlendiriyor ve açmıyor siteyi.

Aşağıda görselleri bırakıyorum.
      Teşekkür ederim
      Başka konuda da dile getirdik ama site yönetimi sorun yok diye belirtti. Telefonunuza virüs amaçlı uygulama bile yükleyebiliyor gidilen sayfada dikkat ediniz.

Umarım dikkate alırlar.

Yorum

Bu konuda çeşitli güncellemeler yapılmaktadır buna rağmen bazı üyelerimizin telefonlarında bu tür kontrolsüz sayfalar çıkmaktadır kullanılan browserin cache ni silindiği taktirde bu sorun ortadan kalkıyor
        bu tür sorunların yasanmamasi için arkadaşlarımızın çalışmaları devam etmektedir.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Cache sildiğim halde bende yaşıyorum. Google üzerinden siteye yönlendirdiğinde oluyor.
          İnsignia >> 2010 >> 1.6 T Cosmo >> Teknik Gri
          Vw  CC  >> 2013 >> 1.4 TSİ BMT >>  Beyaz

Yorum

Yönetim para kazanma peşinde sanırım. Hakları tabiki fakat böyle virüslü sitelerle olmamalı. Adsense reklamı koyun hep beraber günde 5er kere tıklayalım
            2013 İnsignia 1.6T 170HP Kar Beyazı

Yorum

Firefox kullanıyorum. Artık chromedaki sorunları yaşamıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ARSLANTAS1923 View Post
                Yönetim para kazanma peşinde sanırım. Hakları tabiki fakat böyle virüslü sitelerle olmamalı. Adsense reklamı koyun hep beraber günde 5er kere tıklayalım
                Buradaki yönetim böyle birşey yapmaz. Virüslü siteye yönlendirmek ne demek.. yönetimle bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Facomx in dediği gibi sorun varsa çözümü de vardır.

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ARSLANTAS1923 View Post
                  gülesim geldi))
                  kullandığınız tarayıcının önbelleğini sıfırlayıp adres satırına direk adresi yazarak (www.insigniateam.com) girin sorun yaşamayacaksınız. sonra forumun herhangi bir yerinde en ufak bir reklam var mı kontrol edersiniz

hatta anasayfayı favorilere/sık kullanılanlara ekleyin, her seferinde google üzerinden giriş yapmazsınız.
                  Google üzerinden yönlendirmede araya farklı linkler giriyor. farklı amaçlar peşinde koşan boş beleş insanlar nedeniyle bazen böyle saldırılara maruz kalabiliyoruz.
                  InsigniaTEAM

Yorum

Bu sıkıntıyı ben de yaşıyorum ve onlarca foruma girmeme rağmen neden sadece buraya Google üzerinden gelirken farklı linklere aktarım yapılıyor bilmiyorum.
                    1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
                    2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
                    3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
                    4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
                    5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
                    6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oguzhanc64 View Post
                      Bu sıkıntıyı ben de yaşıyorum ve onlarca foruma girmeme rağmen neden sadece buraya Google üzerinden gelirken farklı linklere aktarım yapılıyor bilmiyorum.
                      bir çözüm üretilmiyor maalesef. Sağlık olsun
                      tavsiyem siteye google üzerinden değil, geçmişten mesela insignia yazınca önceden girdiğiniz sayfalardan girince sorun olmuyor.

Yorum

1. kullandığınız sunucuyu antivirüs yazilimiyla komple taratın.
                        2. https olmayan url link-resim paylasildiginda
                        ssl boşa düşüyor. bunun için onlem alın.
                        3. ssl beraber hsts kullanın.
                        4. mumkun mertebe paylasimli hosting kullanmaya ozen göster.

baska url yonlendirmeyle ilgili bende sikinti çekiyorum.
                        Bunun cerezlerle alakasi yok.

Yorum

paylasimli hosting kullanmayın olacakti.

Yorum

Merhaba sayın forum yöneticileri, bu bir SQL injection problemi olabilir.
                            İlgili referans:
                            https://packetstormsecurity.com/file...Injection.html

İyi haber bununla ilgili bir yama çıkmış, referansı paylaştığım sayfada var. Uyguladığınızda mobilde yaşanan yeniden yönlendirme probleminin çözülmesini umuyorum.

Selamlar,
                            Ali

Yorum

İşleniyor...
                            X