Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yağ soğutucu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yağ soğutucu

İyi günler arkadaşlar. Insignia 1.4 T var bende . Bugün ustaya götürdüm yağ soğutucu da kaçak varmış . Contalarini degistirmemi önerdi. Contalar 80 TL işçiliği 450 TL dediler. Contayi değiştirdikten sonra kısa süre sonra gene aynı sorunu yaşar miyiz ? Yağ soğutucuyu kökten değiştirmek mi mantıklıdır ?

Öncelikle hoş geldiniz. Kendinize ait bir tanışma konusu açarsanız sizi ve aracınızı daha iyi tanıyabiliriz

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kaan3646 View Post
      İyi günler arkadaşlar. Insignia 1.4 T var bende . Bugün ustaya götürdüm yağ soğutucu da kaçak varmış . Contalarini degistirmemi önerdi. Contalar 80 TL işçiliği 450 TL dediler. Contayi değiştirdikten sonra kısa süre sonra gene aynı sorunu yaşar miyiz ? Yağ soğutucuyu kökten değiştirmek mi mantıklıdır ?
      Merhaba yağ sogutucusu kesinlikle ciddiye alinmayacak bir parca degildir. Ben direk sifir parca ile degisimini gerceklestirdim. Orjinal fiyati biraz yuksek bu yuzden kale marka kullandim ve memnunum. Size tavsiyem yapilan conta sadece 6 ay sonra tekrar kacirmaya basliyor riske girmemek adina degistirmenizdir.

Yorum

İşleniyor...
      X