Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Küçük Birkaç Öneri..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Küçük Birkaç Öneri..

Sponsorlar kısmında sadece İstanbul/Odak Garage oldugunu gördüm.. Ankaradaki Forum editörleri Ankara içinde sponsor veya anlasmalı işyeri baglantısı yapabilirler..
    Birde üye adı/Nick yerine herkes gercek ismiyle kayıt olursa daha samimi bir ortam olacagı düşüncesindeyim..
    Teşekkür ederim..
    2012 İnsignia 2.0CDTİ Edition + Still Paket

Ynt: Küçük Birkaç Öneri..

Furkan söyle bişey var ben eses yani Coşkun ... Buluşmalara gelen arkadaslar birbirini çok ii tanıyo sende ne kadar etkinliğe gelebilirsen o kadar kişiyle tanışabilirsin.. Sponsor kısmına gelince cokk haklisin ... Su zamanda sponsor bulmak gercekten Cook zor...ama o da sorun değil icabında biz bize yeteriz...

Yorum

Tabıkı sponsor kısmı sorun degıl ama nick yerine gercek isim kullanmak şöyle iyi mesela ben fordclubtr ailesine üyeyim ve oradaki arkadaslarla yolda veya herhangi bir yerde karsılastıgımızda mesela ''oooo erkan abi merhaba demek var birde eses demek var anlatmak istediğim bu Benım arac henuz gelmedı bakım zamanına gelsin de servisle konusacagım gerekli baglantıları yapacagım

Yorum

Anladım Furkan'da benim demek istediğimde bı tanışmadan sonra bizim ortamımız çok sıcak... birbirimizin ismini geç ailelerimize kadar çok ii dost oluyoruz...

Yorum

Sponsorlukta bı yardımın olursa cokk seviniriz...

Yorum

Elimden geleni yapacagım.. Birkac tanıdıgım yer var oralarla gorusecegım en kısa zamanda

Yorum

Aracına film - folyo , Ayrıca tampon kırık çatlak , her turlu araca mercekli far bı xenon ve angel yaptırmak isteyenlere yardımcı Olabiirim .. En kısa zamanda bağlantıları tamamlayacağım ve anlaşmalı işyerleri konusu acacağım ..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Furkann
                En kısa zamanda bağlantıları tamamlayacağım ve anlaşmalı işyerleri konusu acacağım ..
                konuyu açmadan önce de bizimle iletişime geçeceksin diye tahmin ediyorum

nick olarak ad-soyad konusuna bende katılıyorum, nick olarak gerçek isimler kullanılmasa bile "profil > kimlik bilgisi > Görünen adınız" kısmına herkes adını soyadını yazarsa daha sağlıklı iletişim kurabiliriz.
                yüzyüze görüşmüş olmamıza rağmen soyadını bilmediğim, hatta belki adını bile bilmediğim üyelerimiz mutlaka vardır yani illaki çıkar
                nick olarak sadece ad-soyad zorunluluğu olan bir siteye üyeyim, herkes birbirinin adını biliyor, ismiyle hitap ediyor, iletişim daha iyi oluyor.
                belki biz zorunluluk getirmeyiz ama en azından herkes profiline adını soyadını yazarsa çok daha iyi olur.
                InsigniaTEAM

Yorum

Evet sayın admin iletişime geçip hallederim biz zorunluluk getirmeyiz dedin ama bence getirilmeli.. Yani insignia ailesi diyoruz ama herkes lakap / takma ad kullanıyor . Neden böyle birsey tercih edilsin ki .kisi gercek ismini gizliyorsa Benim aklıma gelen ilk sey forumdan da birseyler gizliyordur.. Oyle değilmi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Furkann
                    Evet sayın admin iletişime geçip hallederim biz zorunluluk getirmeyiz dedin ama bence getirilmeli.. Yani insignia ailesi diyoruz ama herkes lakap / takma ad kullanıyor . Neden böyle birsey tercih edilsin ki .kisi gercek ismini gizliyorsa Benim aklıma gelen ilk sey forumdan da birseyler gizliyordur.. Oyle değilmi?

Böyle şeylere gerek yok bence adı üstünde "nickname" yani takma ad-rumuz. Çağrının bahsettiği gibi zaten profil bilgilerinin altında "Görünen Adınız" diye bir kısım var buraya herkesin adını ve soyadını yazması yeterli. Sanal ortamda olduğumuz için isteyen kişi doğal bir şekilde nickname yazabilir, ayrıcada ismini altta belirtir, isteyen istediği şekilde hitab eder. Aynı zamanda nickname aramızdaki kişilerin çok daha iyi hatırlanmasınıda sağlıyor. Çok basit bir örnek vericem; Emre demek var, birde hatırlayamıyanlar için DiaDavidoff Emre demek var. Bu yüzden bence düzen bu şekilde gayet iyi...

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Bende sunun icin söylemiştim ben bir siteye uyeyim( isim vermek doğruysa fordclubtr ) orada nick name yok. Herkes gercek adını kullanıyor ve ben hepsine ismiyle hitap edebiliyorum veya karşılaştığımda daha samimi bir ortam oluyor .. Burada cogu üye görünen ad kısmını yazmamış .. Benim kastettiğim de bu

Yorum

katılıyorum...
                        F30 Sport+

Yorum

Başka sitelere kıyaslama olabilir tabi.
                          Ama önemli olan özgün olabilmek.
                          Nick name daha uygun bence. Sadece nick te plaka yazanları anlamıyorum
                          Morpheus
                          61 TT 971

Yorum

Aslında forumca tartısıp halledilmesi gereken bir konu bence Ya da şöyle yapılabilir Nick name kullanılabilir ama Görünen ad yazılması zorunlu olabılır ..

Yorum

İşleniyor...
                            X