Duyuru

Collapse
No announcement yet.

paylaşımların ziyaretçiler tarafından görülmesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• paylaşımların ziyaretçiler tarafından görülmesi

sitedeki paylaşımların sadece üyeler tarafından görülmesi daha sağlıklı olacağı kanatindeyim. okumak isteyen üye olsun.

Ynt: paylaşımların ziyaretçiler tarafından görülmesi

haklısınız, zaten yapacağız ama bu işlemi en kullanışlı şekilde ayarlamak için araştırmalar yapıyoruz.
    InsigniaTEAM

Yorum

Bence içeriği ziyaretçilere karşı kısıtlamayın. Bazı kullanıcılar içeriğe bakar gider, bazıları ise bir kaç girişten sonra soru sormak yada ortamı sıcak bulduğu için katılım sağlayabilir.

İçeriği üyelere özel yaparsanız belkide işini göreceği ve katılım sağlayacağı halde istediği içeriği okuyamayacağı ve üyelik işlemi ile de ilk etap da uğraşmayacağı için gidecektir.

Yorum

bana gorede ozel kalmalı yanı ıcerık! modıfıye ortamı fln olsa kabul ederımde! herseyı cok acıkca yazdıkca ılerıde arabalarımızı satarken mılletın alcagı bıle varsa arabadan sogur yanı bana gore kendı fıkrımı soyledım kımse alınmasın!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: speed_emre
          bana gorede ozel kalmalı yanı ıcerık! modıfıye ortamı fln olsa kabul ederımde! herseyı cok acıkca yazdıkca ılerıde arabalarımızı satarken mılletın alcagı bıle varsa arabadan sogur yanı bana gore kendı fıkrımı soyledım kımse alınmasın!!!
          bravo çok yararlı olur
          2013 BMW 320İ ED 1,6 170 hp beyaz  modernline+comfort+tekno+sounroof
          2010 COSMO 1,6T beyaz SATILDI..
          2011 MAZDA 2 PLAY 1,5 OTM...
          2008 doblo 1,3 m.jet PREMİO

Yorum

Cagri bazi folderlari herkese acik yapabiliyorsak
            Paylasilmasinda sakinca gormedigimiz konular orada olur
            Ha icerik sonra degisirse genelde olan sey
            Ozel folderlara atariz.
            Tabi gunun sonunda herkes uye olabilir ve herseyi gorebilir, biraz daha ozel hissettirir
            Hos Forum mantigi da bu zaten

Yorum

bence bu ıcerık ozellıgı arabamız hakkında ıyı yada kotu yonlu oldukları bolumunun oldugu yer kapatılsın yanı! gercı suanda lpg konusu baya konusuluyor bu arabayı sevenler boyle sorunları gordukce uzaklascak gercektende! bana gore coktan bu konular formun ıcınde kalmalıydı yanı! gec kalındı cok!

Yorum

konular dışarıdan görüldüğünde bir akrabam girmiş (35oft23 benim olduğumu biliyor ) koşmuş hemen babama yetiştirmiş senin oğlun böyle araba sürüyor, şöyle araba sürüyor diye yani bazı şeyler kapalı olursa iyi olacak gibi

Yorum

Bencede bazı bölümlerin kapalı olması şart. Mesela ''arabamızda gördüğümüz sorunlar'' gibi bir başlığımız var ve 30 küsur sayfa. Daha sayfa sayısını görünce insan ürperiyor. Bu başlığı baştan sona okudum ve beni bu aracı almaktan vazgeçirdi ama duygularım mantığımın önüne geçti ve aldım ve iyi ki almışım ve hiç pişman değilim. Yani bu tür bölümler üyelere özel olmalı. Her marka modelde nice sorunlar var ama doğru dürüst bilmiyoruz bile. Bizim araçlarımızdan daha problemli araçlar piyasada sorunsuz diye dolaşıyor ve değerleri artıyor. Ufacık şeyleri aramızda paylaşabiliyoruz ama dışarıdan biri sanki araçta büyük bir problem varmış gibi algılıyor. Araçalrımızın 2.el değeride düşüyor. Daha bugün insignia araştıran bir meslektaşım almaktan vazgeçtiğini çok sorunları olduğunu söyledi. Benim hiçbir sorunum yok dediğimde; kendi forumunuzda yazıyor dedi. maad Bende adama bizim arabayı anlata anlata bitirememiştim

Benim görüşüm bu yönde ancak takdir yönetimin tabi.

2010 cosmo 180hp beyaz İnsigniAşk

Yorum

içeriği sadece üyelere açık yaparsanız arama motoru botları konu içeriklerini indexlemede sıkıntı yaşatır böylece insigniası olan ama forumdan haberdar olmayan kişilerin insignia için google da araştırma yaparken insigniateam i bulamayabilirler.

Yorum

insigniateam google'a İNSİGNİA yazınca 5. sırada geliyor. İnsignia'yı internetten araştıran birinin bizi bulamaması çok zor arkadaşım.
                      2010 cosmo 180hp beyaz İnsigniAşk

Yorum

Bence kesinlikle üyelere özel sayfalar olmalı. bana kalırsa bırakın açık olmayı daha katı bir üye seçimi ve paylaşım kuralları olmalı. bence bu forum özel. özel olduğu içinde, öylesine bi bakanlar için olmamalı herşey. ben bir başka konuda da söylemiştim. aileler 3'e ayrılır: 1. çekirdek aile 2. geniş aile 3. insignia team--- üstelik benin bildiğim kadarıyla bu forumdaki birçok arkadaşım insigniasına aşk derecesinde (neredeyse) bağlı. böyle olunca yok okudum sorun varmış yok okudum çok yakarmış yok forumda gördüm insignia ikinci eli çok kötü bir araçmış diyecek arkadaşlar da bi zahmet gitsinler bir reno forumuna üye olsunlar, birbirlerine clionun maharetlerini anlatsınlar.
                        biz kendi aramızda insigniamıza öyle eleştiriler yaparız ki..; ama aşk, sevgi başka bir şey..
                        Mecnuna demişlerki, senin aşık olduğun leyla bu kara kuru kız mı? diye sormuşlar. o da demiş ki; siz onu bir de benim gözümle görseydiniz...
                        MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

Sadece Üyeler tarafından görülen konularımız mevcut. Fakat bakalım ileride ne yapabiliriz.
                          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Bence kesinlikle hiç bir şey yapmayın Nurettin bey ne şimdi, ne gelecekte... Bizlerden daha çok google önemlidir. Forumun içeriğini kapatırsanız google botları yine indexler ama %20'sini ancak... Hiç tavsiye etmiyorum.
                            2010 Opel İnsignia 2.0 CDTI Cosmo 160 hp - DVD800 Navigasyon Paketi
                            2011 Opel Astra Cosmo 1.4T 140 hp

Yorum

İşleniyor...
                            X