Duyuru

Collapse
No announcement yet.

170bin km de insignia alınır mı?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 170bin km de insignia alınır mı?

İnsignia alacağım 170bin de cosmo paket 2009 model bir insignia buldum sizce alınır mı?
    not:aracı galeride buldum fiyat 57 bin

Ve hasar kayıtsız sadece sol ön çamurlukta lokal boya var

Yorum

Bu soru tamamen aracın nasıl kullanıldığına bağlı; bakımlar düzgün yapıldıysa, araç düzgün kullanıldıysa o fiyata alınabilir bence... Ancak araç hor kullanılmış ise 170.000 km'de oldukça yıpranmış olacaktır. Bence araçla kısa bir tur bile size fikir verebilir; sağından solundan tuhaf sesler geliyor, kasislerde amortisörler "bitmiş" hissettiriyorsa araç hor kullanılmıştır. Sonra isterseniz bir de ustanızla gidin inceleyin... Ama kısa bir sürüş bile oldukça ciddi ipuçları veriyor.

Yorum

57 bin TL'ye cosmo donanım ve sadece bir adet lokal boyası olan Insignia biraz şüpheli geldi. Hem de galeriden... İyi bir ekspertiz şart.

Yorum

bende 2012 model 1.4 var 173.000 km’de bakımlarını düzenli olarak yaptırdım ve hiç bir sorunu yok,bence aracın km si değil aracı kullanan kişi önemli,bakımlarını yaptırmazsan 90.000 de bile ömrünü yersin arabanın

Yorum

LPG takılmışmı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
            X