Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Forum Teması Mutlak Değişmeli ( bir Tavsiye )

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Forum Teması Mutlak Değişmeli ( bir Tavsiye )

Merhaba,
    aranıza yeni katıldım fakat forum teması çok ama çok zor ve bir o kadar kullanışsız olarak gördüğümü üzülerek belirtmek isterim,
    net ile haşir neşir olmama rağmen bana zor gelen bir forum görünümü bilmeyen arkadaşlarımız için çileye dönüşüyordur eminim

diğer arkadaşlarımızın görüşleri nasıldır bilmiyorum ama tema da değişiklik yapabilirseniz çok ama çok daha fazla üyeye ve kişiye hitap edilebilir diye düşünüyorum kullanıcılarda daha rahat ve daha uzun süre forumda zaman geçirirler bence

saygılar
    Yasin

Ynt: Forum Teması Mutlak Değişmeli ( bir Tavsiye )

bence gayet iyi

Yorum

Alışınca kolaylaşır
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

En kolaylarından bir tanesi abi herşey elinin altında ve çok basit.Neresi zor geldi mesela?

Yeni iletileri ve iletilerinizin bulunduğu konulara yazılan yeni iletilere sağ üst köşeden kolayca ulaşılabiliyor.Forum genel başlıklar da net bir şekilde konularına göre ayrılmış.
        2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

ben de bir zorluk yaşamıyorum,herşey açık,ama benim söylemek istediğim gereksiz yere cok konu acılıyor,mesela video paylaşılmak isteniyor yeni konu acılıyor,bu linki geyik kısmına ya da her ne ile ilgiliyse o konu üzerine yazabilirsiniz,ya da yeni arac fotografı yükleniyor,önceki actıgı aynı fotograf konusuna değil de yeni bir konu acarak foto ekliyor,konu kirliliği oluyor,bu hususa arkadaşların dikkat etmesini rica ediyorum
          Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Yasin arkadaşımıza katılıyorum. Mevcut temanın sayfa düzeni, renkleri ve fontları okumayı zorlaştırıyor. Mesajlar arası geçişler yeterince belirgin değil. Ben zaman zaman neresi mesaj neresi imza anlamakta güçlük çekiyorum. Uzun zamandır burada olan ve zaten alışmış olan arkadaşlar şu an bu görüşe katılmayabilir ama ilk kez girenlerin çoğu bence az da olsa bir zorluk çekiyordur.

Yorum

alışınca çok kolay geliyor benim için bir probleem yok ama sadece yeni katılan arkadaşların resim yüklemeyi tam anlamıyla beceremiyorlar o belki değiştirile biliir
              2015 leon fr

Yorum

arkadaşlar sanırım size kolay gelmesinin nedeni çok basit açık insignia kullanıcısı ve sahibi olmak ve tabiki sürekli girdiğinizden alışmışsınız yani artık heryerdeki linkleri bildiğiniz için kolay geliyor fakat gözü çok yoran bir tasarım var gerçekten çok zor bir görünüm ve mesajları okumak çok zor daha pratik ve sade görünümlü hoş bir tema bulunabilir çok ama çok daha iyi araç team forumlarını bildiğim için söylüyorum eleştri değil yanlış anlamayın

Yorum

bu forumda 1300 fazla üye var ve ilk sizden duyduk bunu site bağımlılık yaptıktan sonra bu siteden başka yerlere girmeniz neredeyse zor olacak. herşeye alışacaksınız yapamadığınız veya beceremediğiz birşey olursa msj atın herkez yardımcı olur
                  2015 leon fr

Yorum

diğer forum sitelerine göre arayüz oldukça kolay ve ulaşılabilir.
                    açıkçası zor olan nedir tam olarak bende anlamadım...
                    2012 1.4 İNSİGNİA TURBO EDİTİON ELEGANCE + SUNROOF PAKET + 18" JANT + AFL FAR + YENİ STİL PAKET + BEYAZ / BEJ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Y2s4N
                      arkadaşlar sanırım size kolay gelmesinin nedeni çok basit açık insignia kullanıcısı ve sahibi olmak ve tabiki sürekli girdiğinizden alışmışsınız yani artık heryerdeki linkleri bildiğiniz için kolay geliyor fakat gözü çok yoran bir tasarım var gerçekten çok zor bir görünüm ve mesajları okumak çok zor daha pratik ve sade görünümlü hoş bir tema bulunabilir çok ama çok daha iyi araç team forumlarını bildiğim için söylüyorum eleştri değil yanlış anlamayın
                      Örnekle anlatırmısınız

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

kullandıkça alışırsınız...

Yorum

okumak ıstemedıgımız konu baslıklarını ısaretleyıp sılme secenegı olabılır mesala
                          2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Orjinal yazı sahibi: celikler05
                            okumak ıstemedıgımız konu baslıklarını ısaretleyıp sılme secenegı olabılır mesala
                            sağ üstte "Okunmuş say" var
                            InsigniaTEAM

Yorum

İtalyancadan dilimize girmiş olan ‘tema’ sözcüğü sözlük anlamı itibarıyla ‘konu, düşünce, görüş, tem, ana konu’ manasına geliyor.
                              Bu bilgi ışığında değerlendirdiğimde ‘Forum Teması Mutlaka Değişmelidir’ savı mesnetsiz kalıyor :/

Forumun ana fikri belli; özelde İnsignia, genelde Opel.

Bu ana fikir çerçevesinde konular gayet dikkatlice tasnife tabi tutulup başlıklar ve alt başlıklar olarak sıralanmış.
                              Üstüne üstlük forum üyeleri tekdüzelikten sıkılmasınlar diye sosyal içerikli paylaşımlara da yer verilmiş.
                              Kimse kusura bakmasın, bundan iyisi Şam’da kayısı derim de başka bir şey diyemem ihihi

Yorum

İşleniyor...
                              X