Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia team reklam filmi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• insignia team reklam filmi

daha önce böyle bişey konusuldumu bilmiyorum faka konusulmadı sayarak diyorumki aramızda prof kameraman arkadaşlar varsa tamamen insigniateam araçlarıyla çekilmiş sert bi reklam filmi çekebiliriz hatta birazda sert müzikler ekleyebiliriz örnek bir iki müzikte var aksiyon filmlerinin müzikleri bilmiyorum ne düşünrsünüz

örnek müzikler :

http://www.youtube.com/watch?v=BKXKWBcaV3A

http://www.youtube.com/watch?v=Bq46OY-FHIc&feature=fvst

http://www.youtube.com/watch?v=JgGA-hHWxtA

bu arada makasçı arkadaşlar parçalar araçlarda yan etki yapabilir

Ynt: insignia team reklam filmi

aklımızda var ama imkan yok
    güzel bir kamera lazım, kurgu ve senaryodan anlayan birisi lazım, montajla ben ilgilenirim
    yada parasıyla bu işle uğraşanlara yaptırabiliriz. ben 2009 yılında fiyat aldım 1.800 TL istediler.
    InsigniaTEAM

Yorum

kurgu ve senaryo bulunur bi kaç filmin güzel sahnelerinin benzerini yapabiliriz parayla yaptırma işide katılım yüksek olursa olabilir tabi bu sadece benm fikrim büyükler ne der bilemem

Yorum

Seneryo ve kurguyu ben yapabilirim isterseniz. Ünv yıllarında biraz uğraşmıştık naçizane
        Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

VOODOO şarkısı inanılmaz güzel olur bencede....Bu işe kesin varım!!! Yapalım ses getirelimmmm
          +1
          1.6 BEYAZ TURBO COSMO --- NAV+SUNROOF --- 34 UC 2800 --- UÇ INSIGNIA UÇ

Yorum

voodoo people kesinlikle yan etkisi olan bir şarkı ben de dinliyorum ama pendulum remix çok güzel yani bu gerçekten güzel olur, parayla yapılsa bile, insignia reklam parası diye aktif üyelerden 10-20 tl para toplansa çekilir ya

Yorum

Aramizda saglam kamerali arkadaslar vardir sanirim
              Eli bilgisayar tutan da varsa
              Imece usulu yapalim
              Ben makaslari atarim

Mevcut videolardan cut and paste ustune muzik yapabilme imkani olan var mi ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
                Aramizda saglam kamerali arkadaslar vardir sanirim
                Eli bilgisayar tutan da varsa
                Imece usulu yapalim
                Ben makaslari atarim

Mevcut videolardan cut and paste ustune muzik yapabilme imkani olan var mi ?
                makaslara bende yardımcı olurum

murat abininde dediği gibi ses getirmek lazım

Yorum

siz videoları çekip çekip bana gönderin ihihi masaüstüne mart ayında klasör oluşturmuşum, video hazırlamak için tüm foto+videoları oraya zulalamışım ama başka şeylerden ona bakamadım
                  InsigniaTEAM

Yorum

ben de nasıl esp alt edilir onu gösteririm

Yorum

nacizane fikrim genel buluşma ayarlayıp çekim yapılmalı...

Yorum

Benim hayalimde konteynerlların olduğu ticari bir liman sahasında bir çekim yapılması yönünde. Vinçlere ve. Insignia lar ile aynı izahda kameralar olsun. Böylece uzaktan ve yakından görüntüleri kaydedip montajların.
                        Senkronize grup halinde sürüşler. Ve yıldız şeklinde de her yonden gelen Insigniaların daire şeklinde birleşmesi .
                        Herkes team t-shirtlerini giyer. En sonunda da araç basında üyeleri çekeriz.
                        Ve Alkış
                        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                          Benim hayalimde konteynerlların olduğu ticari bir liman sahasında bir çekim yapılması yönünde. Vinçlere ve. Insignia lar ile aynı izahda kameralar olsun. Böylece uzaktan ve yakından görüntüleri kaydedip montajların.
                          Senkronoze grup halinde sürüşler. Ve yıldız şeklinde de ger yonden gelen Insigniaların daire şeklinde birleşmesi .
                          Ve Alkış
                          Nurettin çok acayip hayallerin varmış ihihi
                          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

[quote=Seyyah ]
                            Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                            Senkronoze grup halinde sürüşler. Ve yıldız şeklinde de ger yonden gelen Insigniaların daire şeklinde birleşmesi .
                            Ve Alkış
                            Yeterince alan olursa Insignia team logosu oluşturalım
                            Nurettin çok acayip hayallerin varmış ihihi
                            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

bence aracin gucu ve cevikligini on plana koyan en guzel sahne fast five filmindeki dodge chargerlarin celik kasayi cektigi gibi bir sahne olur bencede 3 5 toplansa cok rahat cekilir ama 1080p full hd kamera felan sart

Yorum

İşleniyor...
                              X