Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia almak üzereyim.Servis kontrolü için yardım.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İnsignia almak üzereyim.Servis kontrolü için yardım.

hoşgeldiniz,hayırlı olsun,kazasız belasız
    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Kerem bey, aracınız hayırlı, uğurlu olsun, kazasız, belasız, güle güle kullanın...

Yorum

aracınız hayırlı olsun allah kaza bela vermesın

Yorum

kerem bey aracınız hayırlı olsun
          2015 leon fr

Yorum

Arkadaşlar bu güzel karşılama için teşekkür ederim.Çok farklı bir forum bu.
            Beyaz rengi araçlarda çok sevmem ama bu arabaya gerçekten çok çok yakışmış.gerçi her renk insignia'ya yakışıyor ama beyaz oldukça kullanışlı.2dk fırsat bulup teşekkür edeyim dedim herkese aslanlarıyla kazasız günler dilerim.
            2010 cosmo 180hp beyaz İnsigniAşk

Yorum

kerem bey hayırlı olsun
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Siz Ufuk beyin yanina gittikten ve araci aldiktan sonra bana hemen haberi geldi. Ben de oldukca sevindim . Ufuga sordum arac temiz cikti dedi. O da ayri bir guzellik tabii. Allah kaza bela vermesin .gule gule kullanin.....

Yorum

evet temiz çıktı.size ve Ufuk bey'e ilgilerinizden dolayı ayrıca teşekkürler.şimdilik sorunsuz ve büyük keyifle kullanıyorum.bir de klima kontrol ünitesini biraz basit yapsalarmış daha iyi olurdu ama alıştıkça keyfim artıyor.11lt ortalama yakıt görünüyor.26 km ortalama hız.bence bu performansa göre iyi sayılır.Ne zaman hastanenin otoparkına gitsem birileri başında inceliyor.hoşuna gidiyor insanın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dişçi79
                    evet temiz çıktı.size ve Ufuk bey'e ilgilerinizden dolayı ayrıca teşekkürler.şimdilik sorunsuz ve büyük keyifle kullanıyorum.bir de klima kontrol ünitesini biraz basit yapsalarmış daha iyi olurdu ama alıştıkça keyfim artıyor.11lt ortalama yakıt görünüyor.26 km ortalama hız.bence bu performansa göre iyi sayılır.Ne zaman hastanenin otoparkına gitsem birileri başında inceliyor.hoşuna gidiyor insanın.
                    Dikkat edin bağımlılık yapar
                    Bu arada aşağıdaki linkteki yazılanları zamanınızı ayırıp okumanızı tavsiye ederim , ben bile 7 ay sonra aracın yeni özelliklerini öğrendim buradan..
                    Faydalı bir eser...

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=1931.0

Selamlar.
                    Montoya Murat
                    1.6 BEYAZ TURBO COSMO --- NAV+SUNROOF --- 34 UC 2800 --- UÇ INSIGNIA UÇ

Yorum

Aracınızı iyi günlerde kazasiz belasiz kullanın..

Yorum

okuyorum murat bey.zamanım az olmasına rağmen boş kaldığımda sürekli forumu takip etmeye çalışıyorum.dikizler geri vitesten sonra tekrar normal pozisyona bazen dönüyor bazen dönmüyor.yazılımsal bir problem olduğunu güncellemeyle düzeldiğini hatırlıoyrum mesela forumdan.
                        bu aracı kullanırken kesinlikle nirvanada dolaşıyorum.bağımlılık yaptı zaten.eşim kıskanmaya başladı.gözüm sürekli onda.bir bahane olsa da sürsem diye bekliyorum
                        herkese iyi dilekleri için teşekkürler.

Yorum

eşinizin kıskanması doğal ilerlleyen zamanlardada arabanı benden daha çok seviyorsun diyecektir
                          2015 leon fr

Yorum

İşleniyor...
                          X