Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ÖZEL MESAJ İÇİN ÜYE KAYDI VE ÜYENİN SİTEYE KAZANDIRILMASI

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ÖZEL MESAJ İÇİN ÜYE KAYDI VE ÜYENİN SİTEYE KAZANDIRILMASI

Arkadaşlar özellikle başından beride bu böyleydi ama son zamanlarda baya bir artma oldu,
    sadece kişisel bilgi alabilmek için üye olunup özel mesaj ile öğrenmek bilgilenmek isteyen arkadaşlarımız çoğaldı,
    bu zamana kadar bu şekilde arkadaşlarımıza hem yardımcı olmak hemde ailemize kazandırmak için elimden geldiğince yönlendirmeye çalışıyorum ve bunu tüm arkadaşlarımdan bekliyorum Özellikle bir konuda bilgi almak isteyenleri önce tanışma bölümüne sonrada siteyi incelemeye davet edelim bu şekilde hem bir arkadaş kazanalım hemde karşı taraftaki kardeşimizin gönlünü yapmış olalım,
    Şayet aradığını sitede bulamıyorsa konu açar bizde el birliği ile bütün yardımı yapmaya çalışırız ama özel mesajdan genelde istediğini alan kardeşlerimiz çoğu zaman siteye dönüş yapmıyorlar buda beni üzüyor açıkcası...

bu konu ile bir iki örnek ;

kardeş merhaba

bu hafta içerisinde 2.0 160HP Cosmo insignia alacam inş. aracın fiyatı biraz yüksek. üzerine taktırmak istediklerimde pahalı olunca biraz araştırma yapmaya çalışıyorum. forumda yayınladıgın çogu msj okudum. bu sorduklarımın bazıları orda var ama bilgiler güncel degil. mesajlar eski. o yüzden seni tekrardan rahatsız ediyorum.
    yaptırmak istediklerim ve sana sormak istediklerim

kaplan dişi body kit
    - Güncel fiyatları hakkında bilgin var mı ? nerden en uyguna bulabilirim ?
    - Cosmo'dan çıkan tampon ve jant+lastikleri verip fiyattan düşebilirmiyiz ?

19" OPC jant
    - Güncel fiyatları hakkında bilgin var mı ? illa orjinal olmalarına gerek yok. bunlarda çok iyidir diyebilecegin
    başka bir marka ?
    - 19" olması biraz kafamı kurcalıyor. acaba konforda yada sürüş konforunda sorun olur mu ?

- necvox hakkındaki görüşlerini alayım

- aracın üzerindeki yüzgeç anten fiyatları hakkında bilgin var mı ?

valla heycanımı hoş gör

Cevabım ;

Kardeşim önce kendini tanıt sitede tanışma bölümüne ac güzel bir konu sonra modifye bölümüne bir konu ac bu sorduklarını yaz oaraya bu konuda bilgi sahibi olan herkes sana yardımcı olacak ve söz ilk ben hepsine cavap verecem üye olarak katılımın çok önemli seni aramızda görmek isteriz bu heyecanınla

Şuan bu üyemiz aktif ve aramızda Sağolsun

Bunun gibi bir çok mesaj aktarabilirim , ancak bu şekilde teşvik etmemiz gerekiyor bu şekilde mesaj alan arkadaşlarımızı yönlendirmemiz çok öenmli yoksa bütün işler özel mesajla yürür gider

Ynt: ÖZEL MESAJ İÇİN ÜYE KAYDI VE ÜYENİN SİTEYE KAZANDIRILMASI

Bu şekildeki özel mesajlar ya bizlere yada araçları farklı olan üyelere geliyor burada senin gibi duyarlı olmak çok güzel Emre pm den gelen soruların çoğunun cevabı zaten forumda var arkadaşlarımız sabırsızlanıyorlar ve hemen cevap alabilmek için pm yolunu seçiyorlar ama yanlış.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

anlayışınızdan dolayı tekrardan teşekkürler...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oguzhancilenk

anlayışınızdan dolayı tekrardan teşekkürler...
        Güzel mesajından ötürü seninkini paylaştım Oğuzhan kardeşim Senden önce ve sonrasında bir çok mesaj var ama örnek olarak seni secmem aramızda aktif bir kardeşimiz olmandan ötürü iyikide oldun
        Tekrar hoşgeldin

Yorum

İşleniyor...
        X