Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sitemizin ''en''lerini secelim :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Sitemizin ''en''lerini secelim

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
    Orjinal yazı sahibi: Montoya
    Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
    Değerli team üyeleri, sitemizdeki "en"leri secmeye ne dersiniz? Tabii ki bu bir rekabet seklinde olsa bile dostluk kardeşlik çizgisinden zaten çıkmaz da yine de buna dikkat ederek bunu yapalım mı? Sitemizin en hizlisi en güçlüsü en modifiyelisi en hızlı şoförü vs vs.. seklinde birsey yapalım mı?
    En tescilli hızlı belli...
    Selamlar
    Montoya Murat
    Valla Ankarada düzenlenmeden böyle bir slalom ve sürat testi ve ben katılmadıkca bunu kabul edemeyecem Murat abi sen uc uc san bende tut tutum
    bilemem yani
    Bir sonraki yarış organizasyonuna kadar benim maalesef Emrecim Hem malum Hazerfen Organizasyonuna sadece İstanbullular davetli değildi, farklı illerden de katılımcılarımız oldu, sen katılmaya çekindin sanırım ihihi şaka tabii.
    Aslında bu şuna benziyor işin doğrusu.
    Bizim Milli Takımın Dünya Kupasında 3.olması sonrası bir sonraki dünya kupasına kadar geçen 4 sene içinde her ne kadar önüne gelene yenildiyse de Dünya 3.süyüm demesi gibi...İdare et sende bizi işte angle

Bu arada "En" sabırsız şampiyon adayı da sensin, "En" nefis Insignia'da MDN..(bana bulaşma, ben seni herşeyin en'i olarak yazayım hesabı ) şşşşşşş

Selamlar
    Montoya Murat
    Bende takılıyorum Murat abi sen artık başka bir birinci gelse bile gönlümüzün birincisi olarak yerini yaptın coktan MONTOYA MURAT olarak
    O gün siz orda arabalarla sınava girdiniz bende kağıt kalemle gelmeyi çok istemiştim ama olmadı malesef

MDN içinde Teşekkür ediyoruz

Tamam bak bu oldu Emre..Gönüllerin EN birincisi olabilirim ama sizin gibi arabasına gönül vermiş ve modifikasyon konusunda aşmış guru arkadaşlar arasında benim stock UÇ UÇ'um ancak bir kelebek olur sizin arılarınız yanında
    Maksat ortam kızışsındı benim ki ama Volkan hayli sağlam girmiş konuya.
    O girince de bana çıkmak düşer bu konudan
    Sevgiler.

Montoya Murat
    1.6 BEYAZ TURBO COSMO --- NAV+SUNROOF --- 34 UC 2800 --- UÇ INSIGNIA UÇ

Yorum

En çok jant değiştiren heralde hasan abidir ilk 2.0 T onur abi en iyi detailing berker abi
      2016 w205 AMG

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aRsLan
        En çok jant değiştiren heralde hasan abidir ilk 2.0 T onur abi en iyi detailing berker abi

olabilir abiciğim, bide en uygun alan benim sanırım, 2010 ağustos ayında 0 km.cosmo standart donanım 56.200 lira...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aRsLan
          En bağajı detaling ürünleriyle dolu olanla Turquaz72(Gökhan) ve Iatros(Ömür)

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
            Değerli team üyeleri, sitemizdeki "en"leri secmeye ne dersiniz? Tabii ki bu bir rekabet seklinde olsa bile dostluk kardeşlik çizgisinden zaten çıkmaz da yine de buna dikkat ederek bunu yapalım mı? Sitemizin en hizlisi en güçlüsü en modifiyelisi en hızlı şoförü vs vs.. seklinde birsey yapalım mı?
            En tescilli hızlı belli...
            Selamlar
            Montoya Murat
            Valla Ankarada düzenlenmeden böyle bir slalom ve sürat testi ve ben katılmadıkca bunu kabul edemeyecem Murat abi sen uc uc san bende tut tutum
            bilemem yani
            Bir sonraki yarış organizasyonuna kadar benim maalesef Emrecim Hem malum Hazerfen Organizasyonuna sadece İstanbullular davetli değildi, farklı illerden de katılımcılarımız oldu, sen katılmaya çekindin sanırım ihihi şaka tabii.
            Aslında bu şuna benziyor işin doğrusu.
            Bizim Milli Takımın Dünya Kupasında 3.olması sonrası bir sonraki dünya kupasına kadar geçen 4 sene içinde her ne kadar önüne gelene yenildiyse de Dünya 3.süyüm demesi gibi...İdare et sende bizi işte angle

Bu arada "En" sabırsız şampiyon adayı da sensin, "En" nefis Insignia'da MDN..(bana bulaşma, ben seni herşeyin en'i olarak yazayım hesabı ) şşşşşşş

Selamlar
            Montoya Murat
            Bende takılıyorum Murat abi sen artık başka bir birinci gelse bile gönlümüzün birincisi olarak yerini yaptın coktan MONTOYA MURAT olarak
            O gün siz orda arabalarla sınava girdiniz bende kağıt kalemle gelmeyi çok istemiştim ama olmadı malesef

MDN içinde Teşekkür ediyoruz

Tamam bak bu oldu Emre..Gönüllerin EN birincisi olabilirim ama sizin gibi arabasına gönül vermiş ve modifikasyon konusunda aşmış guru arkadaşlar arasında benim stock UÇ UÇ'um ancak bir kelebek olur sizin arılarınız yanında
            Maksat ortam kızışsındı benim ki ama Volkan hayli sağlam girmiş konuya.
            O girince de bana çıkmak düşer bu konudan
            Sevgiler.

Montoya Murat
            estafurullah murat kardeşim

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

İşleniyor...
            X