Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel'e Topyekün Savaş Açalım..........!!!!!!!!!!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Opel'e Topyekün Savaş Açalım..........!!!!!!!!!!!!

Benim görüşüm
    Kimse kafasına göre InsigniaTeam ismini kullanıp Opel Türkiye ile bu şekilde muhatap olmasın. Her topluluğun bir sözcüsü olması gerekmektedir. InsigniaTeam olarak Opel Türkiye'nin gözünde kesinlikle bir saygınlığımız var, bu saygınlığı gerektiği şekilde kullanmamız gerekir. Sitemizde Opel Türkiye ile bağlantılı olan kişiler var, bildiğim kadarıyla bu DVD 800 konusu daha önce konuşuldu fakat görünen o ki biraz daha baskı yapılması gerekiyor. Gerekiyorsa güzel bir dilekçe yazalım herkes altına plakasını ismini yazsın, gerekiyorsa birebir sözlü iletişime geçilsin... Yeterki bir faaliyet olsun artık. Ama dediğim gibi ne olucaksa bir topluluk halinde olması lazım bireylerin tek tek birşey talep etmesinin bir sonuç vereceğine inanmıyorum.

Saygılar

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opelmania
      Benim görüşüm
      Kimse kafasına göre InsigniaTeam ismini kullanıp Opel Türkiye ile bu şekilde muhatap olmasın. Her topluluğun bir sözcüsü olması gerekmektedir. InsigniaTeam olarak Opel Türkiye'nin gözünde kesinlikle bir saygınlığımız var, bu saygınlığı gerektiği şekilde kullanmamız gerekir. Sitemizde Opel Türkiye ile bağlantılı olan kişiler var, bildiğim kadarıyla bu DVD 800 konusu daha önce konuşuldu fakat görünen o ki biraz daha baskı yapılması gerekiyor. Gerekiyorsa güzel bir dilekçe yazalım herkes altına plakasını ismini yazsın, gerekiyorsa birebir sözlü iletişime geçilsin... Yeterki bir faaliyet olsun artık. Ama dediğim gibi ne olucaksa bir topluluk halinde olması lazım bireylerin tek tek birşey talep etmesinin bir sonuç vereceğine inanmıyorum.

Saygılar
      Bu konuda Fatih bey gerekli girişimlerde bulunmuştu...

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      Arkadaşlar ;

Merak etmeyin geri planda Opel Türkiye ile bu konuyu çok defalar konuştuk ve taleplerimizden haberdarlar merak etmeyin sıkıntılarımız hakkında Opel Türkiye direkt olarak bilgi sahibi sadece Harita konusu değil

Bir Gelişme olduğunda sizleri haberdar edeceğim.

Yorum

Benim görüşüm

Saygılar
        Benim görüşüm

Saygılar
        Merhaba,

Görüşlerinize "yeteri kadar organize olamadığımız" noktasında katılıyorum..Böyle bir organizasyonu her konuda destekleyeceğimi daha önceki mesajlarımda da belirtmiştim..Sanıyorum etkili organizasyon konusunda başarılı olamadık.

Opel'e gönderdiğim kişisel mesajda "INSIGNIATEAM" adı kesinlikle kullanılmamıştır.Bir club tabiri kullanılmıştır.Mesaj kişisel olarak gönderilmiştir.Bu konuya dikkat çekmek isterim..

Sizin yorumunuzu da iyi niyetiniz çerçevesinde algılıyorum.Söylediklerinizi de destekliyorum.Mağduriyeti olan kişilerin iletişim bilgileri ve araç bilgilerini içeren bir liste hazırlıyalım,grubu temsilen bir kişi bunu Opel Türkiye'ye iletebilir.Ayrıca sabit formatta oluşturacağımız bir dilekçeyi de bireysel olarak Opel Türkiye'ye göndermemizin etkili olacağına inanıyorum.

Arkadaşlarımızın tensiplerine sunulur..

Selamlar..

2010 Cosmo 1.6T / Flexride / DVD800 / Infinity ses sistemi/Teknik Gri / Avanue Morrocano Bej döşeme

Yorum

Mesajımda size karşı bir yorum kesinlikle yoktu doğru anlamışsınız tamamen genel anlamda yazdım. Opel Türkiye şunu anlamalıki Insignia denildiğinde insanları iyi yada kötü şekilde bu aracı almaya bayiiler değil kesinlikle biz ikna ediyoruz. Sitemizdeki üyeler sadece buzdağının gözüken kısmı birde üye olmayıp sadece siteyi okuyup bilgi alanlar var. Yani kısacası bizim burda araçlar hakkında yazdığımız iyi yada kötü şeyler bizden çok Opel Türkiyeyi etkiliyor. İşletmede customer feedback (müşteri geribildirim) kavramı vardır ki çok önemlidir... Biz Opel Adına Müşteri Geribildirim olayını yapabilecek en iyi ve en doğru topluluğuz bence bu konuyu biraz daha ciddiye almaları lazım.. Fatih Abi biz sıkıntılarımızı yazdık, biliyorum daha önce dile getirdin ama bu bahsettiğimiz tarzda ortak bir uygulama yapalım lütfen.

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Biraz ilgilenip mağduriyetimizi giderseler, ne topyekün savaşa, ne de bu kadar laf dökmeye gerek var ama herhangi bir gelişme olacak gibi durmuyor. Keşke biz söylemeden yapsalar da, yaptıklarının kıymeti olsa.
            1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
            Mazide güzel bir anı şimdi..

Yorum

İşleniyor...
            X