Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

[i][b]Hainlerce Şehit düşürülen askerlerimiz için, bir nebzede olsa desteğimizi göstermek adına imzamızı ve resim bölmümüzü Onlara ayırmak "İnsigniateam" ailesi Olarak bu konuda ki hassasiyetimizi hem cevremize hemde ziyaretci olan arkadaşlarımıza bu konuda ne kadar duyarlı olduğumuzu göstermemize olanak sağlıyacaktır,
    Bu acılı günümüzde sesimizi hangi yolla ne şekilde olursa olsun duyurmak, bir bütün olmak biribirimize kenetlenmemiz Askerimizi,Ordumuzu ,Mehmetçiğimizi ne kadar önemsediğimizi sahip çıktığımızı göstermek bu ülke için akan her kana ufakta olsa bir teselli olacaktır inancındayım...

Yoktur ki bu topraklar üzerinde bir vatan evladı bu topraklar için kanının son damlasına kadar mücadele etmesin,
    Bu Topraklar daki, bizi biz yapan Bayrağımızın şanlı şanlı dalgalanmasına vesile olan Tüm Şehitlerimize Tüm Gazilerimize minnetlerimle beraber dualarım ile Anıyor ve Saygılarımı iletiyorum...

İmza bölümü için ;

üstteki resmin İmzanız için hazır resim kodu ;

[center ][IMG ]http://i1001.photobucket.com/albums/af139/diadavidoff/turkiye.gif[/img][/center]

Üstteki kodun tümünü kopyalayıp imza bölümüne yapıştırın sonrasında [center ] içinde ki ve [IMG ]http://deki boşlukları silin ve kayıt edin,

Fotoğraf için ;

Bu resmi direk bilgisayarınıza indirip kendi resmim var ---> gözat deyip bu resmi yükletin ve değişiklikleri kaydet diyip çıkın...

Kısa süreli bile kullanmamız bu konuda ki duyarlılığımızı göstermemize çok güzel bir imkan olacaktır,

Ve diyorum ki Artık Şehitler Ölüyor Vatan Bölünüyor bizler çocuklarımız arkadaşlarımız her alanda bireysel veya toplumsal tepkimizi göstermediğimiz sürece daha da kötü günler bizi bekliyor olacaktır,

Klişe : Bıcak Kemiğe Dayandı !!!

Hayır Bugun benim sekiz kardeşim abim şehit oldu bıcak kemiğe dayanmadı benim ta kalbimin ortasına saplandı yine...

Ynt: ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Yapmak isteyip yapamayan arkadaşlar olursa özel olarak tarif ederim özel mesaj olarak...

Yorum

sağolasın emre
      F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
        sağolasın emre
        İmzan ile desteklediğin için Ben teşekkür ederim Gökhan kardeşim...

Yorum

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden, rahat yaşama yollarını aramayı ihtiyat haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdurlar.
          MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yorum

Gurur duydum, duyarlılığınız için teşekkürler. Sağolun, varolun. Ne mutlu Türküm diyene!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BORA
              Gurur duydum, duyarlılığınız için teşekkürler. Sağolun, varolun. Ne mutlu Türküm diyene!
              Teşekkür ederim kardesim gösterdiğin hassasiyetten ötürü...

Yorum

Kardeşim bu duyarlı ve tutarlı aynı zamanda senden beklenecek bu tavrın için sana teşekkürü borç bilirim.

Yorum

Emre abi duyarlılığına saygıyla eğiliyorum.Gün gelicek bunlarında boynunu kesicek birileri çıkıcak inş

1998 Opel Vectra 2.0 Cdx

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
                    Kardeşim bu duyarlı ve tutarlı aynı zamanda senden beklenecek bu tavrın için sana teşekkürü borç bilirim.
                    Bende sana teşekkür ederim bu konulardaki desteğin ve özverinden ötürü...

Orjinal yazı sahibi: arslan.gonul
                    Emre abi duyarlılığına saygıyla eğiliyorum.Gün gelicek bunlarında boynunu kesicek birileri çıkıcak inş
                    Temmennilerin içimizde yaşattığımız tek umudumuz kardeşim Teşekkür ederim...

Yorum

Allah'tan ölmüş kardeşlerimize rahmet ailelerine sabır diliyoruz, az kaldı inşallah bu yılanın başı ezilecek!

Yorum

biz benliğimizden uzaklaştığımız sürece bunların boynuna ilmek milmek gelmez kardeşim.. Apo yu teslim ederkene verdiğimiz sözler tüylerimiz ürpertiyor...daha sonra kalkıp başkalarını suçluyoruz... ..asın kesin diye ... ben hala söylerim .. ingiliz ticaret kamarasında türklerle ticaret yapanların oyları çift sayılırdı çünkü dürüsttük... şimdi ise dürüst olanlar keriz damgası yiyor memleketimde......Allah Allah diyerek savaştığımız Çanakkaleyi dar ettiğimiz müttefiklerin yandaşı içimzde geziyor Arabama kağıt yazarak sizin yeriniz burası değil (biz Sakallı eşimin başı örtülü) diyecek kadar cesaret sahibi...ilginç.......... sadece LAP CIKI .............. diyorum bütün yanlış işlereeeeeeeeeeee sözüm bundan ibaret
                        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                        [center]

Yorum

Çanakkale bir zafer değil bunu unutmamalıyız, orda nice genç çocuklar nice Alim Ulema şehit oldu, ordaki imanın şu anda Türkiye'de belki zerresi vardır, milletin derdi (benim çevremde gördüğüm) nasıl para kazanabilirim, nasıl milleti dolandırırım nasıl tabirimi mazur görün karı kız ayarlarım, nasıl içki içerim, nasıl kötü işler yaparım olmuş, inanın çarşıda geziyorum bir tane kapalı kız veya kadın görmek mümkün değil, sonra imandan bahsediyoruz, Türkiye Müslüman bir ülke diye geziyoruz... Çanakkale'de düşmanı kovmamızın imkanı var mıydı? onların 100 mermisine karşı bizim bir mermimiz mi düşmanı kovdu?? bizim içimizdeki iman ateşi onları kovmuştur, bu bir gerçektir...

Yorum

Nereye kadar 3 gün sonra herkes unutucak bunca şehidi.
                            Çok kirli oyunlar oynanıyor.Suriye deki olaylara hükümet tarafından bu kadar tepki gösterilmesi ardından bu saldırılar ve şehitler bana göre tesadüf değil.Şimdi Kuzey ıraka operasyon gündemde bu operasyonda yanlışlıkla Suriye vurulursa iki ülke arasında savaş için hiçbir sebep kalmaz.Suriye de isyan çıkaran gruplar bellidir.

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                            17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                            35GB5825  A Rh+

Yorum

Teşekkürler Emre..
                              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                              X