Duyuru

Collapse
No announcement yet.

!Forum Giriş Sayfası!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• !Forum Giriş Sayfası!

Yeni Forum site girişimiz bi harika olmuş eskisine göre kesinlikle çok estetik çokta dikkat cekici.
    Bu konuda söylemek istediğim Forum giriş ekranı için yeni projeler Animeler Flaşlar hazırlamak isteyen yada hazırlayan arkadaşlar bu konudan paylaşalım 2 ayda bir 3 ayda bir beğenilenleri giriş sayfası yapalım sitede herkesin bi yerinde bi köşesinde tuzu bulunsun derim...

Ynt: !Forum Giriş Sayfası!

Emek verenlerin eline sağlık...

Not: yüksekliği çok az daha kısa olsaydı, ekrana tam oturup aşağı yukarı kaçmayacaktı, yanda da slide bar çıkmayacaktı. Gerçi bu herkesin kullandığı ekran çözünürlüğüne göre değişir ama belki "fit to page" gibi bir imkan vardır diye düşünüyorum.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Evet aslında bize özgü bisey olması hazır resimlere göre çok daha orjinal olmuş oluyor.
      Görmeyen arkadaşlar.
      www.insigniateam.com click'lesin
      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

cok güzel olmuş ellerinize sağlık clapclap clapclap
        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Vayy super olmus abi bu forumda bi oynanma mi oldu acaba?Ben temayi farkli kullaniyordum tekrar standart temaya gecmis.Telefondan surekli takip ettigim icin fazla yukleme yapmiyordu.

Yorum

o senmiydin abi düzenlemeleri diğer temalara yapmadığım için diğeri çok boştu, bende kullanılmasın diye kapattım onu. tel.den giriyorsan wap linki var. tam olarak neydi hatırlamıyorum, telden girip bakmam lazım ihihi

bu arada anasayfamıza bizde detaylı eklemeler düşünüyoruz ama şu aralar fırsat olmadı. fikri, önerisi yada kendi çalışması olan varsa değerlendirebiliriz
            InsigniaTEAM

Yorum

Bi benmiyim haha bu tema telefonda yuklemesi uzun oluyorda o yuzden kullaniyordum.

Yorum

Ek olarak mesela oncelikle insignia hakkinda bilgiler eklenebilir.resim bolumu veya bizden haberler diye bolum olusturulabilinir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ted79
                  Emek verenlerin eline sağlık...

Not: yüksekliği çok az daha kısa olsaydı, ekrana tam oturup aşağı yukarı kaçmayacaktı, yanda da slide bar çıkmayacaktı. Gerçi bu herkesin kullandığı ekran çözünürlüğüne göre değişir ama belki "fit to page" gibi bir imkan vardır diye düşünüyorum.
                  Ben bunu hiç hesaba katmamıştım incelerken doğru demişin hakan abi ama ekran çözürlüğü ayarlanınca tek sayfa oalrak görülebilir,
                  benim bu siteyi en çok sevdiğim olayı 1080 p formatında olması benim ekranım sony 106" w serisi ekran çözünürlüğüm 1920*1080 bende site girişi bir harika görünüyor artık...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                    o senmiydin abi düzenlemeleri diğer temalara yapmadığım için diğeri çok boştu, bende kullanılmasın diye kapattım onu. tel.den giriyorsan wap linki var. tam olarak neydi hatırlamıyorum, telden girip bakmam lazım ihihi

bu arada anasayfamıza bizde detaylı eklemeler düşünüyoruz ama şu aralar fırsat olmadı. fikri, önerisi yada kendi çalışması olan varsa değerlendirebiliriz
                    Heh konu tam amacına ulaşıyor valla böyle yaratıcı şeyler cıkartalım ortay arkadaşlar ben bi kaç çalışma yapacam bu konuda intro vs gibi şeyler yapabilecek arkadaşlarda katılım göstersin

Yorum

forum wap bağlantısı:
                      http://www.insigniateam.com/forum/index.php?wap2
                      Umarım doğrudur
                      InsigniaTEAM

Yorum

Cagri yok abicim kalsin wap hic begenmedim.Bi tikladim telefonu atiyodum haha

Yorum

İşleniyor...
                        X