Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Nıck Değişikliği

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Nıck Değişikliği

artık yok haberimiz olmadan birsürü isim değişikliği oluyordu, forumda aktif kişileri tanıyoruz ama çok tanınmayanlar nick değiştirdi mi kim kimdir işler karışıyor, oyun oynar gibi sürekli nick değişimine de izin veremeyiz zaten
    bundan sonra Tolga'nın yaptığı gibi bizim haberimiz olarak yapılacak. ama konu açmak yerine pm atın, bu konu örnek olsun diye açık duruyor.
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
      artık yok haberimiz olmadan birsürü isim değişikliği oluyordu, forumda aktif kişileri tanıyoruz ama çok tanınmayanlar nick değiştirdi mi kim kimdir işler karışıyor, oyun oynar gibi sürekli nick değişimine de izin veremeyiz zaten
      bundan sonra Tolga'nın yaptığı gibi bizim haberimiz olarak yapılacak. ama konu açmak yerine pm atın, bu konu örnek olsun diye açık duruyor.

haklısın çağrı kardeşim, bölesi daha iyi olmuş....

Yorum

Forum saatini de bir saat ileri alabilirmisiniz yoksa biz mi ayarlıyoruz onu.
        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
        2.0 CDTI
        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

doğru unuttuk onu
          InsigniaTEAM

Yorum

tesekurler herkese ya toltun guzelde ısmım de guzel dııl mı toltun tolga

Yorum

ben de nicki degistirdim, forumun ilk zamanlarında turbo sahibi üyeler azdı oyle olunca nicki insigniaT yapmıstım ama artık cogaldı degistirdim..
              Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

İşleniyor...
              X