Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bilinclenelim

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• bilinclenelim

froumda en son boyali sifir arac basligi dikkatimi cekti. arkadaslar adalet topaldir ama gidecegi yere ulasir, diye bir soz var. eger genel anlamda mevzuati bilirsen daha da hizlandirabilirsin. bugun okudugum bir haberde kredi karti aidatini geri aldigi icin kartini iptal eden bankadan tazinat alan bir kart sahibini okudum. bosverici olmayalim, genel anlamda degilse bile ozel olarak otomotiv sektorunun bilincli bir musterisi olmamamiz icin bir bolum acabiliriz.

Ynt: bilinclenelim

isteği tam olarak anlayamadım, bankacılık ile ilgili mi demek istediniz yoksa otomotiv ile ilgili mi?
    otomotiv konusuyla ilgiliyse bu forumun olması bile başlı başına bizim bilinçli tüketici olmamızı sağlıyor
    yani isteğinizi biraz daha açabilirseniz seviniriz
    InsigniaTEAM

Yorum

bankacilik ya da diger sektorler dogrudan kastettigim sektorler degildi. bu siteden gercek anlamda yararli olacagina inandigim bilgiler aldim, paylasanlara tesekkurler.

gonlumden gecen bir bakima katma deger yaratabilmekti. tuketicilerle ilgili mevzuat, yorucu da olsa biraz caba ile faydali olabiliyor.

boyanmis sifir arac ya da serviste hatali islem, belki garanti kapsaminda islem yapilmak istenmemesi gibi karsilastigimiz durumlar ve cozum yollarini paylastigimizda bir gun birimizin kisa yoldan sorununu cozmesi mumkun olabilir. sozgelisi fren disklerini degistirmeye direnen servise, sadece fotograf cekip inadini kirdirabilen arkadasimdan taktik ogrenmis oldum.

ilk firsatta guncel mevzuati da ogrenmek istiyorum. tecrubeler de ayri ve cok degerli kaynaklar olacaktir.

Yorum

ilgileneceğiz ilginize teşekkürler

Orjinal yazı sahibi: murat sezgin
        bankacilik ya da diger sektorler dogrudan kastettigim sektorler degildi. bu siteden gercek anlamda yararli olacagina inandigim bilgiler aldim, paylasanlara tesekkurler.

gonlumden gecen bir bakima katma deger yaratabilmekti. tuketicilerle ilgili mevzuat, yorucu da olsa biraz caba ile faydali olabiliyor.

boyanmis sifir arac ya da serviste hatali islem, belki garanti kapsaminda islem yapilmak istenmemesi gibi karsilastigimiz durumlar ve cozum yollarini paylastigimizda bir gun birimizin kisa yoldan sorununu cozmesi mumkun olabilir. sozgelisi fren disklerini degistirmeye direnen servise, sadece fotograf cekip inadini kirdirabilen arkadasimdan taktik ogrenmis oldum.

ilk firsatta guncel mevzuati da ogrenmek istiyorum. tecrubeler de ayri ve cok degerli kaynaklar olacaktir.

Beyaz tutkudur.

Yorum

İşleniyor...
        X