Duyuru

Collapse
No announcement yet.

--Forum Hakkında Önemli Anket--

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• --Forum Hakkında Önemli Anket--

Forumumuzla ilgili önemli gelişmeler için anketi doldurursanız sevinirim.

Anket için tıklayınız
    InsigniaTEAM

Ynt: --Forum Hakkında Önemli Anket--

İcime doğmuş bugün aklımdan geçirmiştim vbulletin e gecseler iyi olur ya diye anketi görünce gülümsedim bı
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Ben SMF daha iyi dedim. vBulletin daha mı iyi bilmiyorum ama şu ana kadar bana en kullanışlı gelen forum burası.
      Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
      Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
      VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

benim önerilerimi iyi, oku çağrı
        F30 Sport+

Yorum

Vbulletin tabiki daha iyi ama şunuda söylemeliyim ki üyelerin Vbulletin alışması biraz zaman alacaktır.
          Beyaz tutkudur.

Yorum

Simdi aklıma ankette geldi yazmayı unutmustum , ziyaretçilerin üye bilgilerini görmesi kapatılırsa bence daha iyi olabilir

Yorum

Arkadaslar bu konu yarim kaldi.Artik harekete gecmek gerek diye dusunuyorum VBullettin icin.Sizce?

Yorum

VB ücretli bir sistem ama uygulama yazmayı biliyorsanız, siteyi buna adapte edebilecekseniz güzel olur.Diğer türlü yıllardır SMF kullanırım, zamanında SMF temada yaptım, sitede kurdum.SMF'nin eklentileri sayesinde VB ile arasındaki açığı kapatabilirsiniz.En büyük artısıda ücretsiz ve güvenliğin iyi olduğu forum sistemi.

Birde VB alışkın olmayanlar için karmaşık gelebilir.Zira bende bunca senedir açtığım hiçbir siteye kurmadım..SMF daha fonksiyonel geliyor.

Forumda eksik olarak;

Üyelerin araçlarının resimlerini ve videolarını, yaptıkları modifikasyonları vs.yi yayınlayabilecekleri bir garaj gibi bi sayfa olsa güzel olurdu(örn; modifiye siteleri gibi).

Yorum

Ucretli oldugunu biliyorum.ama kullanicilar icin pek bi sıkıntı olacagını pek sanmıyorum.Sızce ne tur sıkıntı dogabılır?

Yorum

Bana göre en büyük sıkıntı mesaj attığım ve açtığım konuları SMF deki gibi tek linke tıklayarak takip edemiyor olmak..Son sürümlerde belki vardır.Bi kaç senedir uğraşmıyorum pek..

Yorum

Sanmiyorum bu tip sorunun sıkıntı olacagını.Ama genede onemli olan kullanicilarin fikirleri dogrultusunda hareket etmek.

Yorum

Bakalım artık anket sonuçlarına göre yönetim nasıl bir karar alacak..

Yorum

vbulletin'de profil>istatistikler bölümünde ister açtığın konuları, ister yazdığın tüm mesajları ayrı ayrı görüntüleyebiliyorsun
                          InsigniaTEAM

Yorum

Bu Anketi Doldurup değerlemeye sokmadan önce sitedeki aktif bir üye olark sormak istediğim bir kaç şey var,
                            Bu Anketleri kim değerlendirecek ve kimler yorumlayacak,
                            ikincisi yeni sitede moderatörlük ve adminlik vip üyelik secimleri neye göre yapılacak veya yapılacak mı?
                            Site kimlerin üzerine alınacak bunlara kimler müdahil olacak.
                            bu konularda bilgilendirilirsem sevinirim sitede emeği gecen çok fazla sayıda kişi var teknik bilgi,modifiyebilgi,organizatörlük vasıfları olan bunlar neye göre biçimlendirilecek gibi...
                            Teşekkür ederim şimdiden...

Yorum

Vip üye nedir ? ilkten ben sorim

Yorum

İşleniyor...
                              X