Duyuru

Collapse
No announcement yet.

forum hakkında...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• forum hakkında...

Merhabalar.

Forum içinde gördüğüm bir eksikliği paylaşmak istedim. Bu gri alana yazı yazdığımızda eğer uzun bir yazı yazmışsak ve gri alanı doldurmuşsak yazı yazarken son yazdığımız satır görünmüyor. Ancak bir alt satıra geçtiğimizde ne yazdığımızı görebiliyoruz. Bu sorunu düzeltebilirseniz sevinirim.

Ynt: forum hakkında...

kullandığınız tarayıcı nedir?
    Chrome, Firefox ve int. Explorer ile denedim, hep yazı yazdığım bölümü gösteriyor.
    InsigniaTEAM

Yorum

ie8 kullanıyorum. firefox ile deniyorum şimdi. sorun yok. ama ie8 de sorun oluyor.

Yorum

Bende fotoğrafların bir kısmını görebiliyorum.Yani fotoğrafın tamamı ekranı kaplamıyor yarısı görünüyor diğer yarısını görebilmem için mesajın altına inip kaydırma çubuğundan sürüklemem gerekiyor.Sadece bende mi var bu sıkıntı yoksa genel bir durum mu? Kullandığım tarayıcılar chrome ve ie.
        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
        2.0 CDTI
        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
          Bende fotoğrafların bir kısmını görebiliyorum.Yani fotoğrafın tamamı ekranı kaplamıyor yarısı görünüyor diğer yarısını görebilmem için mesajın altına inip kaydırma çubuğundan sürüklemem gerekiyor.Sadece bende mi var bu sıkıntı yoksa genel bir durum mu? Kullandığım tarayıcılar chrome ve ie.
          Millet fotoğrafları eklerken boyutunu küçültmüyor o yüzden öyle bende de var kişisel bir sorun değil.
          Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
          Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
          VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
            ekran çözünürlüğüyle eklenen fotoların çözünürlüğünün uyuşmamasından kaynaklanıyor Hasan'ın dediği gibi, bu yüzden foto eklerken max. 800x600 yada 1024x768 olarak yüklenmeli. daha büyük çözünürlük için link verilebilir.
            InsigniaTEAM

Yorum

Benim de 2 sorunum var foruma girişle alakalı. Birincisi foruma kaydolurken kullanıcı adımı hfurkan olarak almıştım ilerleyen zamanda Hasan olarak değiştirdim ama hala hfurkan ile giriş yapabiliyorum. İkincisi de hem Mozilla'da hem Chrome'da şifrem kayıtlı. Genelde yapmam ama çıkış yaparsam bir sonraki giriş menüsünde kullanıcı adı ve şifre direk çıkıyor ama Giriş Yap butonuna basınca Şifre yanlış uyarısını veriyor. Bazen kabul ediyor giriyor Sebebini çözemedim..

Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
              Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
              VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Merhabalar,

Mesaj yazılan bölümde gri renk çok koyu...
                Daha açık bir renk kullanılabilir diyorum...
                yaşlılık işte gözler... rolleyes
                2011InsigniaSportsTourerCosmoFlexrideOPC20"

Yorum

birde şunu soracağım ..Konuya mail geldiğinde aşağıdaki gibi bir uyarı geliyor..Bu ne demek bilen var mı????

"Belki daha çok cevap gönderilir, ama konuyu okuyana kadar herhangi bir uyarı almak istemiyorsan bakma.

Saygılar,
                  Insignia Club Turkiye"
                  2011InsigniaSportsTourerCosmoFlexrideOPC20"

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sabah
                    birde şunu soracağım ..Konuya mail geldiğinde aşağıdaki gibi bir uyarı geliyor..Bu ne demek bilen var mı????

"Belki daha çok cevap gönderilir, ama konuyu okuyana kadar herhangi bir uyarı almak istemiyorsan bakma.

Saygılar,
                    Insignia Club Turkiye"
                    forum dilini Türkçe'ye çeviren kişinin bir şakası sanırım konuyla ilgileneceğiz, bilgilendirme için teşekkürler
                    InsigniaTEAM

Yorum

Turkiye yazıyor hep Türkiyeye düzeltsek olmazmı bunu ya da ingilizce karakter sıkıntıysa Turkey yazsak
                      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

İşleniyor...
                      X