Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Forum Teması ve Görünüm

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Forum Teması ve Görünüm

hiç kimse söylemeden ben sorunumuzu belirtiyim dedim

forumda henüz bir tema yok, varsayılan temayı kullanıyoruz.
    bunun sebebi kısa bir zaman dilimine birçok şey sığdırmak istememizden kaynaklanmaktadır.

En kısa zamanda Insignia ile uyumlu tema ile forumu daha kullanışlı ve hoş bir ortam haline getireceğiz
    InsigniaTEAM

Ynt: Forum Teması ve Görünüm

arkadaslar siteyi sanirim siz organize ediyorsunuz. tabi sitenin goruntu olarak hos ve al benisinin olmasi sart ama hizli olmasini da unutmamak lazim. bu konulari iyi bildiginizden eminim.
    yine de hatirlatmak istedim.

kolay gelsin...

Yorum

Haklısınız Bütün bu öneriler. Cok onemli.
      Bizimki baya amatörce başladı... Saf bir istekle ))
      Çağrı sağ olsun... O olmasa bu site 6 ay sonra release olurdu Belki de olmazdı : )
      Başka net öneriler aklınıza gelirese bildirin lütfen...
      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

bence çok janjanlı olmamalı,çok kafa karıştırır.forumun sayfa tasarımı gayet başarılı yanlız daha özgün bir renk tasarımı olsaydı daha iyi olurdu.bu tür otomobil forumlarının çoğunun renk teması mavi,gri ve tonları.daha çarpıcı ve gözü yormayacak yeşil,sarı vs... tonlarıyla dizayn edilseydi daha iyi olurdu,fark yaratılmış olurdu.eğer değiştirebiliyorsanız 10 numara olur.ayrıca forumun bir ön sayfası olur ise daha iyi olur.bu sayfada haberler vs. yeni görsel dosyalar site yönetimi tarafından yayınlanır,istendiğinde ise yönetim tarafından forumda bu haberler yoruma açılır.şimdilik aklıma gelen ve sitemize faydalı olacağını düşündüğüm fikirler bunlar.
        saygılar...

Yorum

forum şuan default görünümünde, en kısa zamanda kendi sitemize özgü renklere ve gerekirse farklı bir tasarıma geçeceğiz.
          bana şuanki tasarım gayet kullanışlı geliyor, sizler nasıl düşünüyorsunuz?
          sadece renkler üzerinde değişiklik yapmayı düşünüyorum.
          renk olarakta tabiki gözü yoracak renklerden uzak duracağız.
          uzun zamandır internet ortamındayım, birçok foruma üyeliğim oldu. ama en uzun süreli üyeliklerim tasarımı güzel ve kullanışlı sitelerde oldu.
          o yüzden bana güvenebilirsiniz ihihi
          en kısa zamanda yeni renkler gelecek

bu arada renk olarakta teknik gri ve bej döşemelerin renk kodlarını aldım, ağırlıklı olarak ikisini düşünüyorum. ne dersiniz
          InsigniaTEAM

Yorum

Bence mantığı güzel. Insignia ile bir bağlantısı olması güzel bir fikir.
            Gözleri de pek yormaz...

Yorum

Bence Arden Mavisi ve İnsignia OPC'de kullanılan beyaz ikilisi daha hoş olur.
              +Siyah yapıp beni hasta etmeyin
              Soner

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fatsalı_yolcu
                Bence Arden Mavisi ve İnsignia OPC'de kullanılan beyaz ikilisi daha hoş olur.
                +Siyah yapıp beni hasta etmeyin
                haha haha

siyah yok abi teknik gri + bej düşünüyorduk, kahverengi + bej'e çevirdik. bakalım hangisi olursa
                arden mavisi de iyi fikir, ama fazla parlak değil mi? gözü yorar mı acaba?
                InsigniaTEAM

Yorum

Aslında şu andaki renk en uygun ama konsept ile alakalı değil
                  Yani Opel Insignia dedeğinde şu andaki renkler çok alakasız
                  Ipel Insignia Club veya Opel Insignia Club Türkiye dedeğinde de hem biz özgü bişey olmamlı hem de rabanın felseesiyle uyuşmalı..
                  Yani yeni bir proje. Yeni bir bakış, Güzellik ve gizem. Kaslı ve itaatkar. Luks ve güvenlik. Bizm forum bu tür insanların tercihini yansıtmalı.
                  Neyse bu çağrışımlara en çok uyan renkleri ve tasarımı yaparız Inşallah !!!
                  Çok mu genel konuştum...

Yorum

Insignia OPC gövde rengi BEYAZ
                    +Jant rengi FÜME ve GRİ olabilir
                    Soner

Yorum

İşleniyor...
                    X