Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kaynaşma

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• kaynaşma

bütün insignia sahiplerine merhaba, bildiğiniz üzere ben bu foruma daha yeni giriş yaptım ve sizlere tanışmak isitiyorum. benim aklımda bir organizasyon var tabi kabul görüseniz. bu organizasyon bir hafta sonu hep birlikte garipçe de bir köy kahvaltısı yapmak ve hemde yakından tanışmak isterim. bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir diye merak ettim ve sormak istedim. eğer ki böyle bir organizasyona kalıtılmak isterseniz çok memnun olurum. herkese iyi forumlar dileri.

Ynt: kaynaşma

her pazar sabah namazı sınrada kahvaltı için değişik yerler de organizsyon yapılıyor zaten .. ister ikisine isterse sadece kahvaltıya iştirak edebilirsiniz..
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Yorum

Hosgeldiniz ...
      Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

valla kahvaltı olursa çok seviyirim beni yanlış anlamayın sabah namazını kılmamak gibi ters birmantığım yok ama namazdan sonra geniş bir zamanımız olacak çünkü dediğim yer sabah saat 9 da açılıyor ve 10 gibi servisler başlamış olur. o zaman aralığında ne yapabilirbilmiyourm. sizin seçiminize göre ben hareket ederim .

Yorum

Forumu ve organizasyonlarımızı takip ederseniz tanışma imkanı yakalayabilirsiniz. Biz zaten çeşitli organizasyonlar vesilesiyle bir araya gelmekteyiz. İnanın öyle güzel dostluklar var ki bahsettiğiniz zamanın nasıl geçtiğini dahi anlamıyoruz.
          34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

yeni üye olduğum ve daha önce forumlara katılmadığım için neyi nerden takip edeceğimi tam olarak bilmiyorum. artık bütün başlıklardan önce çıkanları takip etmeye çalışcağım.

Yorum

Organizasyonlar ve üye faaliyetleri başlıklarını kontrol edebilirsin. Ayrıca sitenin alt kısmında son mesajları da inceleyebilirsin.
              34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Guzel namazda cemaat oluruz hep birlikte sonra kahvalti super olur valla ama ankara biraz uzakk SAPANCA )) Olur muu )

Yorum

Istanbuldaki garipceyi soyluyor sariyer tarafondaydi yanl8s hatirlamiyorsam

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hosgeldiniz
                    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

İşleniyor...
                    X