Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia_Team_Logo_BAYRAK

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia_Team_Logo_BAYRAK

Herkese iyi akşamlar.
    "İnsigniaTeam logo" ile ilgili yaptığım çalışmalara ilaveten, söz konusu logoya ait birde değişik tasarımlarla bayrak çalışmalarını ilave etmek istedim.
    Herşey gönlünüzce olsun...

Ynt: İnsignia_Team_Logo_BAYRAK

Ellerine sağlık Cemil abim yine döktürmüşün maşallah

Yorum

tbrk üstat
      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
      [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
        Teşekkürler Emre kardeşim az önce seninle ilgili yazıları okuyordum. İzmir, Çanakkale şehitlik, İstanbul ve Ankara iyi bir yolculuk olmuş resimleri bekliyoruz..... HOŞGELDİN...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
          Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
          Teşekkürler Emre kardeşim az önce seninle ilgili yazıları okuyordum. İzmir, Çanakkale şehitlik, İstanbul ve Ankara iyi bir yolculuk olmuş resimleri bekliyoruz..... HOŞGELDİN...
          Teşekkür ederim Cemil abim valla özellikle şehitlik ve Çanakkale resimleri gitmesende gezmiş kadar olacak öyle resim çektim kare kare internet başından gezdirecem sizi o güzel yerde inşallah beğenirsiniz

Yorum

Cemil abicim döktürmüşsün yine ellerine sağlık, benim son iki hoşuma gitti, hem sitemiz de mevcut

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
              tbrk üstat
              Teşekkürler Sufy, daha nicelerine inşallah...

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
              Cemil abicim döktürmüşsün yine ellerine sağlık, benim son iki hoşuma gitti, hem sitemiz de mevcut
              Teşekkür ederim Ömer kardeşim, değişik çalışmalar yapmak bunun için önemli, dedikleri gibi renkler ve zevkler tartışılmaz, herkesin bakış açısı gerçekten çok farklı ...

Yorum

güzel olmuş elinize sağlık
                F30 Sport+

Yorum

camil abi vallahi sen bu işi hakikaten biliyorsun yanlış anlama beni haddime değil ama acayip bi yaratıcılıgın var bence hepsi mükemmel olmuş ihihi bu resimler gif olmazmı bizlerde telefona dalgalandırırdık hemde
                  Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                  [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Cemil abi Yaptın yine yapacağın helal olsun Tebrikler clapclap clapclap

bunları görünce acaba bilgisayarlar için HD kalitesinde Duvar kağıdı tasarımı istesek ayıp olurmu cemil abi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

güzel çalışma olmuş umarım baskı durumuna geçeriz bayraklarımızla tur atarız etkinliklerde...

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                        güzel olmuş elinize sağlık
                        Teşekkürler Gökhan kardeşim.
                        Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                        camil abi vallahi sen bu işi hakikaten biliyorsun yanlış anlama beni haddime değil ama acayip bi yaratıcılıgın var bence hepsi mükemmel olmuş ihihi bu resimler gif olmazmı bizlerde telefona dalgalandırırdık hemde
                        Sağol Emre kardeşim. Zaman buldukça çalışma yapıyorum. Sırada gif animasyonlar da var......
                        Orjinal yazı sahibi: FacomX
                        Cemil abi Yaptın yine yapacağın helal olsun Tebrikler clapclap clapclap

bunları görünce acaba bilgisayarlar için HD kalitesinde Duvar kağıdı tasarımı istesek ayıp olurmu cemil abi
                        Neden olmasın Fatih bey, Zamanla herşey olacaktır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dragon_10
                          güzel çalışma olmuş umarım baskı durumuna geçeriz bayraklarımızla tur atarız etkinliklerde...
                          Teşekkür ederim. 24 Nisan Ankara buluşmasında kağıttan bayraklar yapmıştım ama (http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=2992.0) kumaş üzerine baskı tabiiki daha farklı. Bu işte "DiaDavidoff (Emre Madenoğlu)" kardeşimin araştırmalarıyla sonuca kavuşacağını umuyorum.

Yorum

Cemil abim,elllerine,emeğine sağlık çok güzel çalışmalar
                            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Cemil bey son derece estetik ve stil olmuş. clapclap
                              Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

İşleniyor...
                              X