Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insigniateam sticker..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: insigniateam sticker..

Cemil abi merhaba, aşağıdaki TEAM yazı karakterinin adı nedir?

InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
      Cemil abi merhaba, aşağıdaki TEAM yazı karakterinin adı nedir?

Günaydın Çağrı kardeşim. İş yoğunluğu nedeniyle form sayfasına erişimim olmadı.
      Yazı karakterini, biraz uzattık, genişlettik, şişmanlattık, kestik, biçtik kısacası "MODİFİYE" ettik yazı fontundan bir eser kalmadı ama, ismi "HandelGothic BT" yazı karakteri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
        Yazı karakterini, biraz uzattık, genişlettik, şişmanlattık, kestik, biçtik kısacası "MODİFİYE" ettik yazı fontundan bir eser kalmadı ama, ismi "HandelGothic BT" yazı karakteri
        çok teşekkür ederim abi. orjinalini görüyümde belki bende uydurabilirim diye baktım ama bu font bedava yok internette ihihi
        en iyisi sen bana bu logoyu bayağı büyük çözünürlükte iletebilirsen, ben kullanacağım yerlere göre küçültüp kullanırım. her seferinde seni rahatsız etmeyim, olur mu?
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
          çok teşekkür ederim abi. orjinalini görüyümde belki bende uydurabilirim diye baktım ama bu font bedava yok internette ihihi
          en iyisi sen bana bu logoyu bayağı büyük çözünürlükte iletebilirsen, ben kullanacağım yerlere göre küçültüp kullanırım. her seferinde seni rahatsız etmeyim, olur mu?
          Rahatsız etmek mi? O ne demek Çağrı?
          "e-mail" sunucularının imkanları doğrultusunda veri transferi yapabileceğimiz ve senin istediğin çözünürlükte logo çalışmasını gönderebilirim.

Şimdilik Photoshop (*.psd) formatında 600 dpi çözünürlükte 10000x3278 pixels (42,4x13,9 cm boyutlarında) ve jpeg formatında 600 dpi çözünürlükte 10000x3278 pixels (42,4x13,9 cm boyutlarında) olmak üzere 2 ayrı dosyayı mail adresine gönderiyorum. Daha büyük çözünürlük ve/veya boyutta istersen haberim olsun.

Yorum

çok sağol abi ya, buluşma fotolarının üstüne bendeki küçük logoyu büyüterek basmıştım, doğal olarak çözünürlüğü bozuldu tabi, bu gönderdiğin iyi oldu ihihi ellerine sağlık
            InsigniaTEAM

Yorum

çok sağol abi ya, buluşma fotolarının üstüne bendeki küçük logoyu büyüterek basmıştım, doğal olarak çözünürlüğü bozuldu tabi, bu gönderdiğin iyi oldu ihihi ellerine sağlık
              İstediğin çözünürlükte olduğuna sevindim,

Yorum

bilmiyorum ama bu işten bahsedildimi gecen hafta bi clup ün üyeleri boludaydı araçlarında cama takılı filamalar gördüm bizlerde buluşma yapılacagı zaman bu sticker arabalara takamazmıyız
                Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Sticker stoğu ne durumda?

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                  17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                  35GB5825  A Rh+

Yorum

Var bir kaç adet...
                    Ama toplu yok elimde.
                    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Sticker varsa bende aracıma yapıştırmak isterim.

Yorum

buluşmalara gelemiyoruz bari bi stickerımız olsn yok mu elinde olan hiç
                        Beyaz Renk 1.6T Cosmo+Dvd 800

Yorum

Bende var işe yarar mı tam emin değilim pm den adresinizi iletin göndereyim.
                          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Sticker bende arabaya uygulamak istiyorum yolda okadar insignia görüyoruz biribimizi tanımak için iyi olur varsa kimden temin edeblirim ?
                            2016 w205 AMG

Yorum

Hezarfen'de dağıtılan stickerları kelebek camına yapıştırdımda geldim ihihi

InsigniaTEAM

Yorum

Hezarfen'de dağıtılan stickerları kelebek camına yapıştırdımda geldim ihihi

Hazerfen de bu stickerlar mı dağıtıldı ? Benim niye haberim yok. Bende istiyorum.
                                2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

İşleniyor...
                                X