Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insigniateam sticker..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: insigniateam sticker..

Ölçüyü ben de gönderebilrim Çağrı .... Teleden anlaşırız.
    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
      hadi 7 numaraya yeni yazı karakteriyle ne dersiniz?

Süper olmuş Cemil bey. Elinize sağlık.

2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Ellerinize gözlerine sağlık abi...

Cemil Abi nacizene bi fikrim var..
        Bu sticker ı çok beğendim ben bilmiyorum belkide yazı karakterini beğendim...yazı karakterini kullanabilirmiyiz...Ne dersin abi...Tabi diğer arkadaşlarda fikirlerini söylesinler...

Uploaded with ImageShack.us

Yorum

Süper olmuş Cemil Bey elinize sağlık...
          Ben çok beğendim.

hadi 7 numaraya yeni yazı karakteriyle ne dersiniz?

2010 İNSİGNİA 1.6T COSMO BEYAZ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: skydroll

Bu sticker ı çok beğendim ben bilmiyorum belkide yazı karakterini beğendim...yazı karakterini kullanabilirmiyiz...Ne dersin abi...Tabi diğer arkadaşlarda fikirlerini söylesinler...

Bizler her fikre daima açığız Nail kardeşim.

Son çizimler Çağrı kardeşim tarafından reklamcıya verilmiş, örnek çıktı almak üzere…

Bilmen açısından, yapılan çizimde kullanılan “INSIGNIA” ibaresi zaten arabaların arka bagaj üzerinde yazan orijinal yazı karakteridir ki değiştirilmesi dahi teklif edilemez. “TEAM” ibaresi de kendine özgü bir tasarım olmuş ve böylece yeni bir tarz yaratılmıştır.

Ayrıca, önermiş olduğun resimdeki yazı karakteri de site yöneticisi ve diğer arkadaşların fikirlerine her zaman açıktır….

Ama ben bu yazı karakterini istiyorum dersen o yazı karakterini bulup sana özel bir şey yapabilirim. “INSIGNIA” ibaresi hariç tabiiki.

Veya resimdeki gibi www.insigniateam.com yazılabilir….

Sağlıcakla kal, kucağındaki ufaklığın gözlerinden de öpüyorum.

Saygılarımla.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: skydroll

Bizler her fikre daima açığız Nail kardeşim.

Son çizimler Çağrı kardeşim tarafından reklamcıya verilmiş, örnek çıktı almak üzere…

Bilmen açısından, yapılan çizimde kullanılan “INSIGNIA” ibaresi zaten arabaların arka bagaj üzerinde yazan orijinal yazı karakteridir ki değiştirilmesi dahi teklif edilemez. “TEAM” ibaresi de kendine özgü bir tasarım olmuş ve böylece yeni bir tarz yaratılmıştır.

Ayrıca, önermiş olduğun resimdeki yazı karakteri de site yöneticisi ve diğer arkadaşların fikirlerine her zaman açıktır….

Ama ben bu yazı karakterini istiyorum dersen o yazı karakterini bulup sana özel bir şey yapabilirim. “INSIGNIA” ibaresi hariç tabiiki.

Veya resimdeki gibi www.insigniateam.com yazılabilir….

Sağlıcakla kal, kucağındaki ufaklığın gözlerinden de öpüyorum.

Saygılarımla.

Aynen cemil abi bizimki sadece bir öneri.

Açıklaman içinde ayrıca teşekkür ederim...

Çok güzel detaylar var son çalışmadaki haliyle...Bencede mükemmel olmuş..Mükemmellikte detaylarda saklıdır haliyle..

Ben yinede fotodaki karakterlerle bi çalışma isterim senden abi...

(Ufaklık: adı Aras aranızda 50 yaş var..Onun niyetine aldım zaten aracımı...Allah hepimize kazasız belasız günler nasip etsin)

Kolay gelsin abii...

Yorum

Tekrar selamlar Nail kardeşim.

Herşeyden önce ARAS'ın gözlerinden oleyy oleyy oleyy çok çokk öpüyorum. Allah analı babalı büyütsün. Maşallah diyelim ve dilimizi ısıralım da nazar değmesin...

Fotodaki yazı karakterini inşallah bulabilirim ...

"Allah hepimize kazasız belasız günler nasip etsin" demişsin "AMİN CÜMLEMİZE" diyorum bende.

Saygılarımla.

Yorum

Cemil abi sen nesin böyle ..Maşallah okadar ugraş verdin forum için hakkını helal et abim
                  2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                  2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ufuk Can
                    Cemil abi sen nesin böyle ..Maşallah okadar ugraş verdin forum için hakkını helal et abim
                    Helal olsun Ufuk kardeşim.

Az önce Nail kardeşimle yazışırken "yapılan çizimde kullanılan “INSIGNIA” ibaresi zaten arabaların arka bagaj üzerinde yazan orijinal yazı karakteridir ki değiştirilmesi dahi teklif edilemez." ifadesini yazmıştım. ANAYASA'nın 2. maddesi gibi olmuş yahu

Saygılarımla.

Yorum

deneme baskısı hazır. benim çok hoşuma gitti. eline sağlık Cemil abi

arabayı temizledikten sonra yapıştırırım, araç üzerinde de görebiliriz
                      anket bölümündeki renk oylamasına göre toplam adedin yarısını siyah yarısını beyaz yada 3de2 sini beyaz yaptıracağım
                      InsigniaTEAM

Yorum

Çok iyi olmuş,emeği geçenlere çok teşekkürler. urock
                        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                        2.0 CDTI
                        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                          deneme baskısı hazır. benim çok hoşuma gitti. eline sağlık Cemil abi

arabayı temizledikten sonra yapıştırırım, araç üzerinde de görebiliriz
                          anket bölümündeki renk oylamasına göre toplam adedin yarısını siyah yarısını beyaz yada 3de2 sini beyaz yaptıracağım
                          Mükemmel olmuş Çağrı. Cemil abinin ellerine sağlık.
                          2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Emeğinize sağlık süper görünüyor
                            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Günaydın beyler,

17.03.2011 tarihinde 1 günlük yıllık izinli olduğum için sayfaya erişim olmamıştı.

Evet sticker oldukça güzel görünüyor.
                              Burada herkesin bir emeği var onlara da ayrıca ben teşekkür ederim. Bunu hep beraberce "BİZ" oluşturduk. obaa Bunu "BEN" olarak kabul etmiyorum. Daha güzel çalışmalara inşallah..

Saygılarımla.

Yorum

Selamlar Nail Kardeşim.

Yaklaşık 4000 yazı karakteri inceledim ve sonunda istediğini buldum. (tabiiki biraz üzerinde değişiklik yaparak) Umarım bu çalışma hoşuna gider. Arabanda da hoş görünür.
                                Mail adresine de CorelDraw dosyası olarak gönderiyorum.

Aras'ın da gözlerinden öpüyorum.

Saygılarımla.

Yorum

İşleniyor...
                                X