Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Team 5 Yıl Duvar Kağıtları

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia Team 5 Yıl Duvar Kağıtları

Kamil bey sizin ki düldülse benim ki ne acaba maşallah nazar değmesin. Jantlarınız yeter yani

Dost ise düşünme, ver ömrünü gitsin.
    Dost değilse, hiç bekletme yol ver gitsin....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
      Cemil abicim ellerine, emeğine ve yüreğine sağlık. clapclap clapclap clapclap
      Şu acizane benim düldülüde kullanma ihtimalimiz olurmuydu diye düşünmedim değil hani. rolleyes
      Mükemmel

Yorum

Cemil Bey, ellerinize sağlık hepsi çok güzel olmuş. Sırayla kullanırım artık.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Cemil abi ellerine sağlık çok beğendim Yüksek çözünürlüklüleri nerden edinebiliriz?
          Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
          Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
          VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
            Cemil abi ellerine sağlık çok beğendim Yüksek çözünürlüklüleri nerden edinebiliriz?
            Birinci Mesajda Linkleri Paylaştım

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yunusozgen
              Kamil bey sizin ki düldülse benim ki ne acaba maşallah nazar değmesin. Jantlarınız yeter yani

Teşekkürler Yunus bey, Hepimizin araçları birbirinden güzel ve kıymetli
              Araçlarımızın değerini ve kıymetini bilelim
              [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cold
                Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                Cemil abicim ellerine, emeğine ve yüreğine sağlık. clapclap clapclap clapclap
                Şu acizane benim düldülüde kullanma ihtimalimiz olurmuydu diye düşünmedim değil hani. rolleyes
                Mükemmel
                Teşekkürler.
                [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Ne diyeceğimi bilemiyorum.
                  Konu başlığını bugün farkettim.
                  Fatih bey, 5. yıl ile ilgili bir kaç çalışma istemiş, bende tasarım çalışmalarını yapmış ve kendisine göndermiştim.
                  Ancak forum sayfasında yayınlandığından haberim yoktu.
                  İyi dilek ve temennileriniz için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

Saygılarımla...

Yorum

MAŞALLAH
                    Cemil Abime tekrardan teşekkürler, Ellerine sağlık abi
                    Fatihcim sanada teşekkürler. (anladın sen onu )

Yorum

Eyvallah kamilim sende anlarsin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                      X