Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Site Erişiminin Kesilmesi - 18.04.2011

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Site Erişiminin Kesilmesi - 18.04.2011

o açmasaydı ben açacaktım abi

Siteyi ziyaretçilere kapatabiliyoruz ancak bomboş bir forum oluyor, ben ne yapacağımı biliyorum, azıcık zaman
    InsigniaTEAM

Yorum

çağrıyı kızdırmayın valla siteden elektirle şok bile verir o istemediği kişiye :-)
      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

haha siteyi kapatır giderim :P yok canım kızma felan yokta önemli bir haftada böyle bir olay stres yaptı doğal olarak
        InsigniaTEAM

Yorum

bence insignia sahibi olmayanı almayalım insigniasını satan yada başka model alanıda siteden çıkaralım)))))))))
          2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Böyle bir kuralımız yok

Mevlana Misali ne olursan ol gel felsefesi geçerlidir.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ne olursan ol gel ama bazı yerlere ulaşmak bakmak istiyorsan adam akıllı üye ol kuralımız olacak artık inşallah

Yorum

Abi, mesela tüm bilgileri görebilecek 1. sınıf üyelik (İnsignia sahipleri ve çok faal üyeler gibi...) ve diğer sınıflar için görebileceği alanlar ayrılabilir gibi düşünceleriniz olursa, şasi numarası ve kimlik bilgileri uyuşması gibi üyelik aktivitesinde biz Odak olarak, her türlü yardıma hazırız. Eminim ki Opis bayiside destek verir. Bir haber etmeniz yeter. Saygılar,

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Odak Burak
                  Abi, mesela tüm bilgileri görebilecek 1. sınıf üyelik (İnsignia sahipleri ve çok faal üyeler gibi...) ve diğer sınıflar için görebileceği alanlar ayrılabilir gibi düşünceleriniz olursa, şasi numarası ve kimlik bilgileri uyuşması gibi üyelik aktivitesinde biz Odak olarak, her türlü yardıma hazırız. Eminim ki Opis bayiside destek verir. Bir haber etmeniz yeter. Saygılar,
                  öyle bir sistem çok iyi olur abi, zaten bu tür isteklerle karşılaşmıştık, neler yapabileceğimizi araştırıp uygulamaya geçebiliriz
                  InsigniaTEAM

Yorum

Ben şahsen şasi numarası vermem
                    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

herkese açık olmayacakki
                      InsigniaTEAM

Yorum

Olsun ne olur ne olmaz teknolojik işlere o kadar güvenmemek lazım görmüyormusun sony nın halını
                        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

plakanı biliyoruz Burak bey ordan bulur sen rahat ol)))
                          F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                            plakanı biliyoruz Burak bey ordan bulur sen rahat ol)))
                            Plakayı göstermemenin faydaları

Yorum

Forumdaki kullanıcı profilini yüksek tutmaya çalışırken, çok özel bilgileri talep ederek kullanıcıları kaçırmayalım.

Kendimden bir örnek vereyim. Dün bir forum sitesinde yazı okurken konunun devamında bazı linkler için zorunlu üyelik vardı. Bahsettiğim foruma üye olmak için çakma bir adres versen üye olunacak bir durumda. Onu bile yapmadım . Direkt kapattım ve başka bir forum sitesinden aradığım bilgiye eriştim.

Şasi no , TC kimlik vb. gibi çok özel bilgileri kimse vermek istemeyecektir.

Farklı yöntemlere bakmak lazım.

2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
                                Forumdaki kullanıcı profilini yüksek tutmaya çalışırken, çok özel bilgileri talep ederek kullanıcıları kaçırmayalım.

Kendimden bir örnek vereyim. Dün bir forum sitesinde yazı okurken konunun devamında bazı linkler için zorunlu üyelik vardı. Bahsettiğim foruma üye olmak için çakma bir adres versen üye olunacak bir durumda. Onu bile yapmadım . Direkt kapattım ve başka bir forum sitesinden aradığım bilgiye eriştim.

Şasi no , TC kimlik vb. gibi çok özel bilgileri kimse vermek istemeyecektir.

Farklı yöntemlere bakmak lazım.

Katılıyorum.

Yorum

İşleniyor...
                                X