Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kısa bir yolculuk

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kısa bir yolculuk

Evet arkadaşlar bugün reis otomotive yazılım güncellemesi için gittim.Toplamda 160 km yol gittim.İlk 40 km biraz performans odaklı oldu yolun dolu olması sebebi ile 190 km/h hıza çıkabildim.Bu arada kavurucu sıcaklar yüzünden klima hep açıktı.İlk 40 km den sonra hız sabitleyiciyi denedim.88 km/h 5. Vites 8 lt 90 km/h 6. Vites bi ara anlık 5.6 lt daha sonra 7-8 litre arası oynadı tabi aracın pek yol yapmamış olmasınında etkisi var diye düşünüyorum.Zamanla azalır umarım.Şu an ortalama tüketim 13.2 lt görünüyor.Performans konusuna gelince klima kapalı olunca gerçekten müthiş ama klima açıkken hayran kalmasamda tüm araçların yol vermesi güzeldi.Yani klima açıkken turboyu hissetmek için gaza biraz yüklenmek gerekiyor.Bi de bu yakıt tüketiminde şehir içi ve sıkışık trafiğinde etkisi var.Son olarak sizlerden hız sabitleyici kaç km/h hızda ve kaçıncı viteste kullandığınız konusunda bilgi rica ediyorum en az yakıt tüketimi için.Bu arada Mehmet abinin selamını iletmedim reise çünkü zaten 3 gün önce oradaydı buluşmayı kaçırdım
    İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Ynt: Kısa bir yolculuk

araç ortalama kullanm şeklini baz aldığı için sonraları sakinde kullansanız tüketim yine azalır ama bu yol bilgisayarına hemen yansımaz çok yavaş azalma olur.perfden sonra tüketimi sıfırlarsanız değerlerin daha düşük olduğunu görürsünüz ya da baştan beri sakin kullanıp bakabilirsiniz.
    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

100 km daha yaptım.Klima kapalı 90 km/h hız 6. Vites 5.8-6. 1 arası oynadı aynı şekilde klima açık 6.3-7 ama genelde 7 litre ortalama tüketimi de 12.5 a düşürdüm

Yorum

selam reis otoda negıbı yazılımlar gelmıs kı
        2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Turbo kesintisi sorununu gideren bi yazılım

Yorum

sanırım benım ıhtıyacım olacak