Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gökova Körfezi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Gökova Körfezi

3 Gün önce çıktım tatile, şöyle bir Egeye doğru açılmak istiyordum yolculuğumun ilk durağı Gökova Körfezindeki küçük bir tatil beldesi olan akyaka, buraya da kaldığım otelin kablosuz internetinden bağlanabildim.Tabiat olarak harika bir yer beldeden biraz uzaklaşınca yemyeşil yerler yine ağaçların süslediği dar sahil yolları gerçekten çok keyif verici bir yer tek sıkıntısı beldeye en yakın plajının hem çok dolu hem de denizinin çok sığ olması ama biraz ilerde sığ olmayan denizlere açılmış plajlarda var bir sonraki durağıma doğru bugün yola çıkıcam kısmetse.Datçaya doğru gitmeyi planlıyorum Aşağıda aracımın yakıt değerini yazıcam ama daha insignia almadım sizinki ile karşılaştıralım diye aracım 1.6 atmosferik motorlu ve 120 beygir gücünde ;

120 km/h hızla yokuşta 13 düz yolda 7,5-8 litre

100 km/h hızla düz yolda 6-6.5 yokuşta 8.5 litre arası yaktı bunları aracımın anlık yakıt tüketim değerleri aslında aracımda cruise kontrol olsa 90km/h sabitlersem 5-5.5 litreyi çok rahat yakalarım diye düşündüm.Bu tatil beldesinin güzel tabiatını kamera ile çektik Ankaraya döndüğümde buraya koyucam kısmetse.

İyi günler arkadaşlar.

Ynt: Gökova Körfezi

Akyaka da mutlaka Azmak nehrinde bir kayık turu yapın birde Kleopatra adasına tekne turuna gidin.Kleopatra adası inanılmaz güzel bir yer.

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
    17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
    35GB5825  A Rh+

Yorum

İşleniyor...
    X