Duyuru

Collapse
No announcement yet.

oyuncak sciroccolar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• oyuncak sciroccolar

13.09,2012 gece saat 23:00 sıralarında ankara eskışehır yolundaydım hayalımdekı araba cls 350 beyaz bır mercedes gördum onu takıp ederek yoluma devam edıyım dıyordum tam o sırada ıkı tane scirocco gördüm baktım oynaşıyorlar ihihi bırı mavvı bır beyaz yapılı peşlerı ne düştüm o arada bırde volvo s60 gördüm oda takıltı ama üzücü haber volvo fazla gelemedı yazık adam en sagda gıdıen bır arabaya duramadı arkadan başka bır araca vurdum baya set bır şekilde bende hızlıydım duramadım yanından gecerken parçaları volvo nun benım arabamada geldı neyse radarı orda sciroccoları yakaladım ıkısı bırden fark atmışım sonra az daha ılerıde bır porsche gördum 911 vay be dedım ben 180 200 gıdıyom adam solda ondan yolu aldık sonra yanımda bır uzadı o gıdış allaha emanet ol dedım olan yazık garıbım volvoya oldu ((8
    1.6 turbo220 hp 360 tork 

Ynt: oyuncak sciroccolar

Aman dikkat

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hocam keşke durup yardımcı olmaya çalışsaydınız. Neticede kaza bu nasıl olacağı belli olmaz ama insan yanında soğuk kanlı insan istiyor.
      Ben Merzifon'a giderken bir tane corolla yolu ayıran ortadaki çimenleri aşıp karşı şeride geçti sonra tekrar bizim şeride geldi ve az daha karşı şeritten bir araca vuracaktı hemen emniyet şeridine çekip adama yardımcı olmaya çalıştım, artık refleksleri adamın yavaşlamış uyuma evresine geçmiş meğerse. Çok şükür kazasız atlatılmasına rağmen, yardımcı olmak gerekir kaldı ki Volvo'nun durumu daha kötü anladığım kadarıyla.
      2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

dıkkat etmeye çalişiorum fatıh abı allah razı olsun
        1.6 turbo220 hp 360 tork 

Yorum

kardeşım volvo ya yardım edecektım ama valla bende hızlıydım yanı trafık akıcı durumdaydı baya dursam allah etmesın bızıde çarparlardı işallah birşeylerı yok tur

1.6 turbo220 hp 360 tork 

Yorum

İşleniyor...
          X