Duyuru

Collapse
No announcement yet.

EN SPONTANE BULUŞMA

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• EN SPONTANE BULUŞMA

Bayramın 2. günü Dikili den İzmir e dönüyorum.Karşımdan bir İnsignia ST geliyor plaka bir yerden tanıdık geçerken bir korna çaktım sonra kim olduğunu fark ettim.Hemen bi telefon Seyyah(Bülent)'e dedim Dikili'de misin dedi ki o sen miydin korna yapan.Hemen ayaküstü bir görüşme hiç hesapta yokken.Güzel bir anı oldu

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
    17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
    35GB5825  A Rh+

Ynt: EN SPONTANE BULUŞMA

Adam hızlı arkadaş
    2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

benzerini Mehmet abiyle Samsun'a giderken bizde yaşamıştık yolda Samsun'dan bir üyemizi aramıştı (aktif üye olmadığı için ismini ve nickini hatırlamıyorum ihihi)
      telefonla konuşa konuşa gidiyorduk, karşıdan gelen araba tam yanımızdan geçerken biz ona o bize bakıyordu, ardından o senmiydin muhabbetleri başladı haha
      InsigniaTEAM

Yorum

Güzel bir buluşma olmuş

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

NE HIZLIYMIŞIN BÜLENT ABİ BU ADAMIN nerden cıkacagı belli değil ihihi
          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Bülent abi hemen hasret gidermeye başlamışsın canavarla

Geçenlerde Kuşadası'nda görmüştüm bi st bizden biri miydi acaba? Plakayı göremedim tam karşımdan geliyordu.

Yorum

Gerçekten dünya çok küçük,insigniateam BÜYÜK Çok süper bir rastlantı oldu,ikimizde yolculuğumuza devam etmek zorunda olduğumuz için ayaküstü sohbet ettik.Hemde sevimli ve meşhur kızını canlı canlı sevme fırsatı oldu.(Neden meşhur olduğunu hatırlarsınız sanırım,hani doğumundan 2 yıl sonra tekrar hayırlı olsun mesajlarını yağdırdığımız haha )
              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                Gerçekten dünya çok küçük,insigniateam BÜYÜK Çok süper bir rastlantı oldu,ikimizde yolculuğumuza devam etmek zorunda olduğumuz için ayaküstü sohbet ettik.Hemde sevimli ve meşhur kızını canlı canlı sevme fırsatı oldu.(Neden meşhur olduğunu hatırlarsınız sanırım,hani doğumundan 2 yıl sonra tekrar hayırlı olsun mesajlarını yağdırdığımız haha )
                haha haha haha haha

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Harika bir duygu
                  Ben de Karşılaşmış kadar oldum.
                  Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Bugun benzer bir olayi bende Kamil abi ile yasadım. Arkadaslarla Ayvalik'a gidiyordum, Güre'den gecerken aklima geldi hemen bi alo, "Ahmetcim ilk isiklardan saga dön ben oradayim" dedi 2dk sonra bulustuk ayak üstü kisa bi bulusma gerceklestirip yolumuza devam ettik.. Ayvalikta onlarca insignia var ama en gözdesi 1 tane
                    *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whiteagle
                      Bugun benzer bir olayi bende Kamil abi ile yasadım. Arkadaslarla Ayvalik'a gidiyordum, Güre'den gecerken aklima geldi hemen bi alo, "Ahmetcim ilk isiklardan saga dön ben oradayim" dedi 2dk sonra bulustuk ayak üstü kisa bi bulusma gerceklestirip yolumuza devam ettik.. Ayvalikta onlarca insignia var ama en gözdesi 1 tane
                      Ahmetcim gerçekten söylediğin gibi süpriz bir ziyaret oldu, ama çok mutlu ettin beni
                      Bu arada beraber olduğumuz aile dostlarımızda söylemeden edemediler, kardeşim bu nasıl bir durumdur, nerde ne durumda nasıl olursa olsun muhakkak birbirlerinizi buluyorsunuz diye, Çünkü bir gün öncesindede Bülentler ziyaret etti Bende artık Türkiye biz İnsignia Team'e dar geliyor dedim
                      [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

gerçekten çok güzel olmuş....
                        F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                          Ahmetcim gerçekten söylediğin gibi süpriz bir ziyaret oldu, ama çok mutlu ettin beni
                          Bu arada beraber olduğumuz aile dostlarımızda söylemeden edemediler, kardeşim bu nasıl bir durumdur, nerde ne durumda nasıl olursa olsun muhakkak birbirlerinizi buluyorsunuz diye, Çünkü bir gün öncesindede Bülentler ziyaret etti Bende artık Türkiye biz İnsignia Team'e dar geliyor dedim
                          inşallah yakında avrupaya açılırız
                          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                            Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                            inşallah yakında avrupaya açılırız
                            Hayırlısı diyelim, önümüzdeki günler neler getirir.
                            Şu an Burhaniyedeyim 23.00 gibi çıkarım Bülentcim.
                            [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Hayırlı yolculuklar sana dikkatli gelin
                              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                              X