Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Seviyorum işte bunu :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Seviyorum işte bunu :)

Geçenlerde söke-bağarası yolu var bizim burada. ortalama 80 km hızla 15-20 dakikada geldiğim evime İnsigniam ile tam 6 dakikada ulaştım yolun bir kısmı uzun bir düzlük ve bir kısmı 2 köyün içersinden geçiyor ve virajlı bir kısmıda yüksek köprülerden oluşuyor..Ben bu düzlükte tam 200 km hızı gördüm(Fazlasınıda görebilirdim inanıyorum ama gerek yol şartları, gerek rüzgarın etkisi engel oldu) Önümdeki araçların hepsini teker teker solluyordum. Bir tanesine denk geldim ki yavaşlamak zorunda kaldım.Karşıdan gelen vardı, geçemedim. Sonrasında yine aynı tempo ile devam yola 3-4 tane köprü var hepsinden 80-90 ile geçtim Benim diyen araba ile o hızda geçsem tamponu orda bırakırdı. Önüme çıkan traktör, kamyon ve yolu ortalayıp gelen dengesizler yüzünden ara ara yavaşlamak zorunda kalsamda sürekli tapa gazdaydım. İnsignia ile 100'le girdiğim virajlara normal araçlarla girsem kesinlikle ya yan vererek çıkardım, ya kendimi bi duvarda bulurdum. Ama arabam beni hiç yormadan, zorlamadan o virajlardan çıkardı 100 ile girip 60'la çıktık Yolda salak ettiğim sürücülerde cabası Onlar önlerinde ki aracı geçiyim mi geçmiyim mi derken ben yanlarından kuğu gibi süzülüp geçerken ne olduklarını anlamadılar haha

İyi ki böyle bir aletin sahibi olduğum için mutluyum, huzurluyum

Ynt: Seviyorum işte bunu

clapclap clapclap

Yorum

bende torbalı izmir arasında duble yolda insigniayı ilk şehirdışında sürdüğümde vitesi 6 ya taktım viraja girdim çıktım ibreye baktım 160 bir araba bu kadar mı virajları hissettirmez demiştim
      İNSİGNİA2010  1.6 TURBO COSMO + NAVİGASYON PAKET SİYAH

Yorum

Uğur kardeşim araçlarımızın performansına diyecek kelime yok, ara sıra böyle denemeler güzel fakat aman diyim alışkanlık yapmasın

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Bunu aslında deneme amaçlı değilde abi zorunluluktan yaptım. Bir yere yetişmem gerekiyordu.Normal şartlarda kesinlikle o yolda 120'den yukarı çıkmam. Acıyorum arabaya sonrasında

Orjinal yazı sahibi: zippo35
          bende torbalı izmir arasında duble yolda insigniayı ilk şehirdışında sürdüğümde vitesi 6 ya taktım viraja girdim çıktım ibreye baktım 160 bir araba bu kadar mı virajları hissettirmez demiştim
          Araba gitmek için kendini yırtıyor resmen. "Bas gaza usta, ağlatalım asfaltı" dercesine

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
          clapclap clapclap
          Teşekkürler abi

Yorum

tebrik ederim kardeşim, yakışır

Yorum

güle güle kullanın allah kaza bela vermesın ama dıkkat etmek lazım allah göstermesın.
              1.6 turbo220 hp 360 tork 

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                tebrik ederim kardeşim, yakışır
                Sağolasın abicim

Orjinal yazı sahibi: action_insignia
                güle güle kullanın allah kaza bela vermesın ama dıkkat etmek lazım allah göstermesın.
                Teşekkürler, Allah hepimizi korusun

Yorum

İşleniyor...
                X