Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gaziantep ve Ankara Gezisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Gaziantep ve Ankara Gezisi

Merhabalar
    Haftasonu ailecek Gaziantepe gittik. Daha önce hiç gitmemiştim. Yemeğe meraklı olduğumuz için mutlaka gidelim dedik haha . Antep çok güzel bir şehir. Tarihi dokusu hoş. Antep kalesinin içindeki müze süper. Karanlık bir ortam, fonda silah top sesleri, işgalci devletlerle mücadele eden Kara Yılan , Şahin Bey ve diğer kahramanlarımızla ilgili bilgiler hakikaten çok güzeldi. Yemeklere ise diyecek birşey yok zaten. Önce imam çağdaşa gittik. Lezzet inanılmazdı. Sonra şehri gezelim dedik. Hayvanat bahçesine de gittik. Çok güzel yapmışlar. Büyük bir alan ve gez gez bitmiyor. Yolculuğu yer uçağımızla yaptık. 5 kişi olmamıza rağmen gayet konforlu bir yolculuktu. 130 cruise controlle gittim bir süre ama insan dayanamıyor işte sport moda alıp havalandık biraz ve git gel 500km yolu 12lt ortalama ile tamamladık. Değinmeden edemeyeceğim navigasyon süper bir olay. Hiç bilmediğimiz şehirde istediğimiz her yeri bulduk. Mutlaka her arabada olmalı diyorum. Bugün de iş için günübirlik ankaraya gidip geldim. Ankaradan tek foto var o da döner Peçenek diye bir yere götürdüler beni. Lezzet harikaydı tavsiye ederim.

antep kalesinde bir kara mamba

kara mamba yuvasında

bu da angara döneri

Ynt: Gaziantep ve Ankara Gezisi

Oooooo Ökkeş kardeşim, afiyet şeker olsun,
    Haber vermiş olsaydın, Ankara'da sana bir de "Yaprak Kababı" ve üstüne de" dondurmalı irmik helvası" ikramında bulunurduk.

Yorum

Cemil abi saolasın. Abi hep aklımdaydınız da mesai vakti rahatsız etmek istemedim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: okkes
        Cemil abi saolasın. Abi hep aklımdaydınız da mesai vakti rahatsız etmek istemedim.
        Estağfurullah, Ökkeş kardeşim rahatsızlık ne demek, mutlu olurduk.

Yorum

afiyet olsun ökkeş kardeş, ağzımızı sulandırdın walla

Yorum

vallahi kareler harika
            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

tşkler. birgün beraber gideriz inş. adanaya gelirseniz de en güzel kebapları yediririz.

Yorum

İşleniyor...
              X