Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni kasa bmw 520 d ile tecrubem

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Yeni kasa bmw 520 d ile tecrubem

Orjinal yazı sahibi: ahmet_turedi
    ben o bmw ye sahip olayım sen hergün tokatla beni kardeşim hiç gocunmam gerçekten
    +1
    Renault!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
      Doğrudur alırsın 520 d yi kooyarsın kapıya ama ben bir tane kara şahinle bir tane beyaz kaplanla yanına gelir çekersem kimse senin 520 d ne bakmaz be Ahmet kardeşim....Ayrıca ben kapının onune 520 d cekeceğime bir tane gerçek opc bir tane dizel insignia çekerim ,bmw tokatlayacağım zaman opc yi mazotu tokatlamak için de dizeli kullanır rahatıma bakarım değil mi???? muhaha muhaha muhaha muhaha
      Abi arabana olan sevdanı anlıyorum, bizde araçlarımıza çok severek biniyoruz senin gibi... Bu fiyat-performans olayı senin gözünü kör etmiş gibi Araçlarımız fiyatına göre alınabilecek en iyi araba olabilir ama gereksiz karşılaştırmalarada gerek yok bence... Daha öncede birkaç araba ile daha karşılaştırma yapıldı ve bana çok ama çok saçma geliyor. Dışarıdan forumumuzu bilmeyenler şu konuları görse, kesinlikle yorumları "Bu adamlar kendi hayal dünyalarında yaşıyor" olurdu.

Bence hiç gereksiz karşılaştırmalar yapmadan keyifli bir şekilde araçlarımıza binip keyif almaya bakalım
      Saygılar

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Niye onurcum eğer sen opc ile bmw 520 d yi kıyaslayamıyorsan bu araba hakkında bir değerlendirme sorunun var demektir....Opc çok dolu çok kaliteli ve bir o kadar da üst sınıf bir araba...Burda ben benim aracımla 520 dyi değil opc ile 520 yi kıyaslıyorum....Ha bu arada o senin düşündüğün gibi arabalar arasında inanılmaz farklar kalmadı...O senin premium araçların patır patır fabrikalara çağrılıyor işçilik malzeme veya motor sorunları yüzünden....Ha bana ferrari,aston martin, maserati, lamborgini de anlarım da 520 d deme veya c serisi deme...bunlar çok birşey değil...Sadece hala eski isimlerini kullanıyorlar!!!!! 3 serisi dediğin araba o parayı hak ediyorsa opc o parayı havada karada suda hatta uzayda hak ediyor....bana göre sen hala aracının değerinin farkında değilsin... Ben etrafıma baktığımda 5 srisine kafa çevirip bakan pek rastlamıyorum.Siz rastlıyorsanız bu işte bir gariplik var...ben mustang sahibi amcamın muhabbetinbi anlatmıştım sizlere ..adamın ilk lafı ben neyapayım heryerde var olan 5 serisini .her tarafta bu arabadan var bence hiçbir özelliği yok diyen amcamı...Bu iş olaya farklı bakma meselesi bence her araba her araba ile doğru kriterler eşliğinde kıyaslanabilir...Bu arada siteye girip de bunu görecek ve dalga geçecek birileri varsa gelsin de araba görsün bakalım kim kiminle dalga geçiyor...Bakalım kim arabasını satmaya niyetleniyor...Yani lütfen dostlar bazı şeyleri gözünüzde büyütmeyin...Bu işler artık eskisi gibi değil adamlar hyundai ile mercedese kafa tutarken araba teknolojisi bu kadar değişriken hala tek bmw tek mercedesten bahsetmeyin...

Yorum

Bir başka nokta da diğer kıyaslama meslesi çok doğru bir kıyaslama idi. Orda kıyaslamayı başlatan dostumuzu ne kadar yanlış anladığımız hala apaçık ortada....arkadaşımız a6 ile insignia kasasını kıyasladığı halde belki de 50 kere yok bu kıyaslama yapılır mı gibi konuyla lakası olmayan ve bana göre oldukça alakasız olan cevaplar geldi. Belki 50 kere kasa kıyaslaması dedik iki de bir de o a6 onla bizim araba kıyaslanmaz denildi.. Bu yüzden biz de arkadaşla cevap vermekten bıktığımız için bu muhabbetten vazgeçtik...Bu arada banane bu siteye girip de bu herifler uçmuş diyenlerden...evet ben aracımı seviyorum ve bence gerçekten bir çok premiumdamn daha premium ...tersini ispatlasınlar ben de arabamı satayım o premiumdan alayım...Ama ihtiyaç duymadığıma göre çevremdekilerden hep olumlu tepki aldığıma göre ben ne yapayım 70000 euroluk arabayı.....Tekrar ifade ediyorum ki dizayna bakıldığında bir smart for two veya fiat 126 bis bile başarı açısından veya güzellik açısından bmw ile kıyaslanabilir....Bu zaten dünyada böyle yapılıyor ve de dizayn ödülü gibi ödüller veriliyor

Yorum

Ayrıca sitede arabamızı övmeyeceğizde nerde öveceğiz??????? Niye kıyaslma yapmayacağız????? Biz bu arabaları alırken kıyaslama yaparak aldık ve hep de kıyaslayacağız...Bmw den inip benim arabamla kıyaslama yapanlar normalde benim siteden iki araba kıyaslama yapmam mı anormal?????? Bu arada biz hiçbir araba sahibine burdan kötü sölzer sarfetmiyoruz. Biz burda nacizane görüşlerimizi sunarak arabaları değerlendiriyoruz...Herkesin arabası kendine güzel ve özel.... Bu da bence böyle bilnmeli ve de buna göre yorumlar kıyaslamalar yapmaya devam edilmeli...Ayrıca bu sitede scirocco ve jetta gibi insignia ile alaksı olmayan arabalar kıyaslanırken ses seda çıkmıyorken aynı sınıftan bir araba ile kıyaslama yapılırken uçmuş mu oluyoruz?????? Bence sonuna kadar bu tarz kıyaslamlar yapılacak ki Opel Türkiye gibi kurumlar da anlayacaklar ne kadar ÖZEL bir araba sattıklarını...

Yorum

Utku kardeşim ağzına sağlık gerçekten aracımı satmasam mı diye düşünmeye başladım ,ama dizel daha mantıklı geliyor şuaralar yinede satacam .belki ilerde tekrar alırım tabi şunu bir satabilirsem.
              2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
              2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Ben de insigniayı beğeniyorum tasarımı motoru olsun her şeyi yerli yerinde ancak f10 kasa 5 serisinden daha premium demek kusura bakmayın ama biraz fanatiklik oluyor.Onur beyin bahsettiği gibi forumun imajını dışarıdan kötü etkiliyor.

Yorum

Enis kardesim yazilanlari bir daha okursan iyi olacak...Nerde bmwden daha premium lafi geciyor....Bir de yok disaridan girenler acisindan forumu kotu etkiliyormus ....Ya arkadaslar burdan diger arabalara cok kotu veya sahiplerine de sorunlu falan mi diyoruz?????? nerden cikti forumun imaji zedeleniyor tabiri anlams degilim...Biz arabalarimizi seviyoruz ve ovuyoruz ve de yolda yasadigimiz tecrubeleri yaziyoruz...Kimsenin bmwnin kalitesine vye iyiligine bir sey dedigi de yok....konusulan muhabbetten de bunlari cikarmak biraz zor olsa gerek.... alala

Yorum

Doğrudur alırsın 520 d yi kooyarsın kapıya ama ben bir tane kara şahinle bir tane beyaz kaplanla yanına gelir çekersem kimse senin 520 d ne bakmaz be Ahmet kardeşim....Ayrıca ben kapının onune 520 d cekeceğime bir tane gerçek opc bir tane dizel insignia çekerim ,bmw tokatlayacağım zaman opc yi mazotu tokatlamak için de dizeli kullanır rahatıma bakarım değil mi???? muhaha muhaha muhaha muhaha

obaa

Yorum

evet ben aracımı seviyorum ve bence gerçekten bir çok premiumdamn daha premium ...tersini ispatlasınlar ben de arabamı satayım o premiumdan alayım...Ama ihtiyaç duymadığıma göre çevremdekilerden hep olumlu tepki aldığıma göre ben ne yapayım 70000 euroluk arabayı.....
                      Abi benim bu kısmı okuduğumda anladığım bu yoksa okumadan eleştiri yapmak gibi bi durum yok.Kaldı ki eleştiri bile yapmadım sadece fikrimi belirttim.

Yorum

İşleniyor...
                      X