Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara ziyaretim

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ankara ziyaretim

Selamlar;

23 Nisan Cumaya gelmesi bana extra bir Ankara ziyareti yapmama olanak sağladı gelirken bir A6 3.0 TDI ile istemeyerekte olsa biraz zıpladık yalnız A6 büyük bir ihtimalle bir ilçenin belediye başkanıydı ve çok agrasif ve tahrik ve tehdit edici bir sürüş tasrzı vardı izmit yolundan kaynaşlı gişelerine gelmeden 20 km önce mola verene kadar zıpladık aracın önünde kırmızı mavi flasörler devamlı yanıyordu uzun bir süre onu takip ettim ortalama hızı 200 civarında gidiyordu ve hatta bir iki kere kaza yapacaktı öndeki aracı sıkıştırmaktan neyse fırsatını buldum geçtim ve biraz takılır gibi oldu veya bu manyak dediler biraz yavaşladılar sonra tekrar geldi ler ve bu sefer a6 beni takip etmeye başladı ve şunu görtdüm bizi geçemiyor çünkü otobanda önünüze bir adam çıkıyor 110 la sol şeritte ve mecburen sizde onun hızına düşüyorsunuz bu olay 3 defa oldu ve her seferinde a6 bir sağ şerite çıkıp asılıyordu ve geçemiyor 4 viteste 200-210 arası 5 takıyorum ve 235 lerde hala arkamda ve geride kalıyordu adam basıyor ama ya araba toplamıyor yada hız kesicisi var dı neyse bu arada ortalamam izmite kadar 9.5 iken bu sport modda ise 14.5 oldu sonradan akıllı akıllı ankaraya geldim 11.3 zor indim

Ankaradaki arkadaşlara selamlar belki yolda görüşebiliriz.

Pazar günü döneceğim.

Keyifli hafta sonları

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Ynt: Ankara ziyaretim

Facomx, Ankara'ya hoşgeldin.
    Yeni haberim oldu. Cep telimi PM.den yolluyorum. Ne zaman vaktin uygunsa ara istersen, uygun bir yerde görüşebiliriz. Yola ne zaman çıkacağını bilmiyorum, görüşemezsek iyi yolculuklar.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Ankara dönüşü Ekonomi denemesi yaptım Ankara Kaynaşlı 120 Km/h sabit hızda 8.5 lt en zoru 120 km hızla gitmek yanınızdan irili ufaklı araçlar sizi geçerken şöyle bir süzmesi

Kaynaşlıdan istanbula biraz asıldım keyifli bir şekildesağ salim geldim bir ikitane insignia gördüm dörtlüleri yaktım ama karşılık alamadım

Sonuçta ortalam 10.5 le istanbula geldim Araçlarımız çok güzel performansı gerçekten mükemmel 1.6 motor için

Yorum

haftasonu şehir dışındaydım, ankarada olsaydım bir hoşgeldiniz demek isterdim

Yorum

Kısmet olursa bir sonraki sefere

Yorum

Facomx senden korkulur A6 3,0 TDI( srk) ı bile yemişsin daha ne diyim.Çok ayıp etmişsin 1,6 motor ile

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
            17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
            35GB5825  A Rh+

Yorum

haha morel bozmak gibi olmasında A6 kullandım en sonunda size tek kelime edim içimizden gecerler öle böle gitmiyor araba , yani fatih abi a6 geciyorsa beni 5 6 boy gecer rahat stock olarak son günlerim sonra yok sende o var bu var diyip denemicek kimse

Yorum

bende kullandım bir kaç defa muhteşem bir gidişi var. yalnız dikkatimi çeken bir şey oldu 2.0TDI hiç aratmadı 3000cc yi tork olarak çok daha kuvvetl geldi sanki . fakat açılınca araç V6 nın keyfini hemen hissediyorsunuz
                [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
                  haha morel bozmak gibi olmasında A6 kullandım en sonunda size tek kelime edim içimizden gecerler öle böle gitmiyor araba , yani fatih abi a6 geciyorsa beni 5 6 boy gecer rahat stock olarak son günlerim sonra yok sende o var bu var diyip denemicek kimse
                  Mert içimizden mi geçti dışımızdamı kaldı ben anlamam sonuçta 2-3 defa dene di ama olmadı şu bir gerçek a6 öndeyken 220 den 180 düştüğü zaman bizim araca göre daha iyi toparlıyordu bu bir gerçek yiğidin hakkını vermek lazım ama şuda bir gerçek 1.6 bir motorla 3.0 tdi bir araca kafa tutabiliyorsunuz buda yeter be mert

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
                    stock olarak son günlerim sonra yok sende o var bu var diyip denemicek kimse
                    konuyla alakası yok ama OPC vitesi ilk defa bu kadar yakından gördüm, benim Insignia'm olsa takmadan edemezdim ihihi

InsigniaTEAM

Yorum

cagrı buldum ben onu ebay de de sonra suan benım ısler karısık bosa masraf yapmakta ıstemıyorum ufak tefek bısıler yapım dıyorum lıste oluyor 5000 10000 tl gıtmıs sonra zararına satıoyrum artık gereksız seylerden uzak durmaya calısıyorum. ufaktan guclenelım dıye ugrasıyorum bısıler su debrıaj olayıı halledım kıng gelıoyorum

Yorum

Ben anteni değiştirmeyi düşünüyorum balık sırtı olandan

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

330tl sakın opel atakoye gıtme mırın kırın edıoyrlar degısmez yapamayız garantısı olmaz vsvs doversın sınırden

Yorum

bi anten 330 TL mi yani? blink

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

3 yıl önce falan bir fatura gördümde, tamponda çeki demirinin yuvarlak plastik kapağı varya, 20 tl idi
                              InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                              X