Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Doğum günün kutlu olsun Çağrı ‎cagri ‎(30)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

nice yaşlara inşallah.

Yorum

Çağrı kardeşim nice sağlıkli yıllara. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın, sayende iyi insanların dünyada var olduğunu hatırlıyorum
      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Demek sende 30lu yaşlılar kervanına katıldın Allah sağlık versin yaşın önemi yok kardeşim. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim, yol arkadaşım.. Nice senelere
        *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Sevgili Dostum cagri seni tanidigimda cok heyecanli bir genctin hahahaha
          Kardesim benim
          nice senelere insallah hep birlikte Guzel yaslarin olmasini dilerim
          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Abi doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle beraber nice mutlu sağlıklı yıllara inşallah

Yorum

Tek tek alıntılamayım, herkese ayrı ayrı çok teşekkür ederim, çok mutlu ettiniz beni, sağolun hep birlikte nice yıllara inşallahclapclap

FacomX abi şaşırıyorum vallahi, bazen pasta fotoğraflarını internetten bulmuşsun gibi değil de gerçekten yaptırdığını düşünüyorumhaha bu kadar uyum olur

Şaman TÜRKSOY abi erkek evde kalır mı hiç, o yaşantıyı kendi seçmiştirihihi Allah hayırlısını versin abi, kısmet inşallah

drdilmen abi bende inanamıyorum da bakınca harbiden gelmiş, ama hiç hissetmiyorumhaha

zeytin Nurettin abi güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim

whiteagle kulübe hoş geldim:

kdristnbl heyecandan bişey kaybetmedik:
              InsigniaTEAM

Yorum

Allah cc nice sağlıklı mutlu sevdiklerinle güzel günler nasip etsin Çağrı.
                Opel İnsignia Sport Tourer Cosmo 1.6T  2010 Metro Mavi+Panoramik Cam Tavan

Yorum

Nice yıllara Çağrı
                  2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

Mutlu ve başarılı nice yıllara sevgili Çağrı

Yorum

Çağrı kardeşim, doğum günün kutlu olsun, Insigniateam ailesiyle birlikte nice mutlu yıllar diliyorum
                      Bu arada kulübe hoş geldin

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Doğum günün kutlu olsun kardeşim.. Sevdiklerinle mutlu huzurlu ve sağlıklı nice yıllara yaşlara olsun

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Kusuruma bakma Çağrı kardeşim, gecikmiş bir mesaj olacak ama
                          Doğum günün kutlu olsun, sevdiklerinle beraber sağlık, sıhhat ve afiyet içinde uzuuuun bir ömür diler, gözlerinden öperim.

Yorum

Bir süre foruma giremedim, tekrardan teşekkür ederim herkese
                            InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                            X