Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia - Peugeot RCZ - Hyundai Genesis Coupe

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia - Peugeot RCZ - Hyundai Genesis Coupe

Orjinal yazı sahibi: Av.OCAL
    Maşallah volkan bey. allah kaza bela vermesin.
    sağolun hepimizinkine inşallah

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
      arkadaşlar dün gece 12 30 da büyükçekmeceden bostancıya doğru yol alıyordum sıcaklık eksi 3 derece gösteriyordu tam benim canavarın istediği hava intercolerı büyüttükten sonra böyle soğuk hava arıyordum, bu kadar soğuk havada intercolerım dahada soğuduğundan ,hacim olarakta daha fazla oksijen verebildiğinden aracımın performansı hiç bu kadar iyi olmamıştı tabi barborosun son yaptığı yüklemeyi es geçmiyorum.. 3 üncü vitesin her devrinde patiye kalıyordum .. bu arada yolda bir rcz 200 bg ve genesis cupe 213 bg birbirleriyle rolling yapıyorlar içlerindede birer yolcu var ikiside birbirlerini kameraya alıyorlar bende yanlarına geldim ama bana bakmadılar başladılar rolınge rcz tahminimden daha iyi gidiyormuş genesis cupeyi geçmeye başladı bende rcz nin arkasındayım 200 e çıktığımızda genesis 4 boy arkamızda kalmıştı rcz de basıyor ama 210 dan sonra nefesi kesilmeye başladı tepesine çıkıcam yol vermiyor hala ,sağına geçip 220 km hızla sağından geçerken yanındaki arkadaşı beni çekiyormuş videoya 245 km hıza kadar çıkabildim o yolda en az 3 .4 boyda rcz yedi, sonra hızımı 160 lara düşürdüğümde arkama geldiler genesis arkamda rcz orta şeritte hızımızda 110 lara düşmüştü önümüzdeki arabalar yüzünden, daha sonra arkamdaki genesisin arkasına honda s 2000 takıldı birde egzoz yapmış öyle bir bağırıyorki anlatamam daha önce rivadaki buluşmada fatihin patronunun oğluyla denemiştik s 2000 iyle bir boy arkasından takip etmiştim 50 150 km arasında, o zamanlarda dynoda 234 bg di benim araç komple egzoz ve intercolerı eklememiştim o zamanlar.. şimdi daha avantajlı olduğum için s 2000 e ne kadar kafa tutacam diye merak ediyorken s 2000 sağ şeride geçti başladı gazlamaya bende aynı anda yüklendim 3. viteste 110 la başladık 4.üncü vitesin sonuna kadar 210 km kafa kafaya gittik yalnız çok ciğerli bir motoru var 5 e attığımda öne geçmeye başladı 230 da 2 boy öne geçmişti daha sonra trafikten dolayı biraz yavaşladık s 2000 yanıma geldi kendimi jeep sandım bi ara, okadar alçak yani ,adam sordu sağlam gidiyorsun motor kaç litre dedi bende 1.6 turbo dedim el salladım kapattım camıki sormasın başka bir şey sansınki : 1.6 turboların hepsi böyle gidiyor
      tebrikler adaşım. Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin senin canavarı.....
      2012 YENİ MEGANE ST 1.5 DCİ 110 HP PRİVİLEGE SEDEF BEYAZI+PANAROMİK AÇILIR CAM TAVAN+Bİ XENON PAKETİ+NAVİGASYON PAKETİ+17'' SARİ JANT+3D SOUND by ARKAMYS+BLUETOOTH

Yorum

Volkan Bey;size imreniyorum;Türk tanrısı sizi kem göz nazarından korusun.
        Yalnız,bir hobi uğruna biraz fazlaca risk aldığınızı düşünüyorum;sizin de bildiğiniz gibi viyadükler ve köprüler yoldan önce donarlar.Özellikle İstanbul çevre yolları köprü ve viyadükten geçilmiyor. Açık buzlanma olabileceği gibi gizli(kara) buzlanma da mümkündür ve siz onu farkedene kadar iş işten çoktan geçmiş olur.
        Lütfen dikkatli olun

Yorum

volkan abi ellerine ve intercooler ına sağlık ama lütfen bu havalarda arabaya binme sen ist buz altında

Yorum

Ya abi ben de özendim bu intercoll işine Yazılımdan başlayalım bakalım...

Yorum

Tamam Volkan canımız, ciğerimiz, gururumuz falan ama yanlıııışş.... Ortalık buz olmuş . İster kızsın, ister darılsın. kimse tasvip etmez zaten

Havalar düzelene kadar anahtarı volkandan almayı öneriyorum...
              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Mehmet hocam gelsin Ankaraya biz almasını biliriz.... muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

Egsoz kazanlarını değiştirmeden. Ve tüv'de sorun olmadan, Egosuzun yasal oranını bozmadan, Katalizör filan sökmeden ucuz yollu ve araca katkısı olan ne yapabilirim acaba. Kış bitimi inşallah İstanbula gelicem. Yaptıracam yazılımı ve hava filtresi ile destekleyecem. Olmadı, araç beynini söküp İstanbul'a kargolayacağım. Bakalım hayırlısı, güç işine bi yerden giriş yapmam lazım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
                    Tamam Volkan canımız, ciğerimiz, gururumuz falan ama yanlıııışş.... Ortalık buz olmuş . İster kızsın, ister darılsın. kimse tasvip etmez zaten

Havalar düzelene kadar anahtarı volkandan almayı öneriyorum...
                    Yenge aracılığı ile baskı yapıp sür'at tahdidi uygulasak ihihi

Yorum

masallah volkan abı dokturmussun yıne :d aman abı dıkkat et yollara arkadasların dedıgı gıbı buzlu fln olur sakat abı allah korusun guzel bır kapısma olmus gercektende s2000 stock 240 bg bır araba rahat 270 hp cıvarlarına gelıyor abı kprolu headers chıp hava fıltresı egzosla cokta ıyı gıder arkadasınızın kac hp kı?

Yorum

bu havalarda gazlamak pek mantıklı bir iş değil haklısınız ama rollıng yapan araçlardan hiç biriyle daha önceden denememiştim hazır yoluda boş yakalayınca geldik gaza .. bu havalarda dikkat edelim gazlıyanlara dersinide verelim haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Helal olsun.
                          2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Volkan ben olsam benim rcz de işler bu kadar kolay olmazdı biliyosun... 26 es 402 -- 26 es 403... Yaniii..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Eses
                              Volkan ben olsam benim rcz de işler bu kadar kolay olmazdı biliyosun... 26 es 402 -- 26 es 403... Yaniii..
                              eee okadar deneyelim dedim denemedin sende abi, bak buldum en sonunda bir rcz ve hoşaf ettim valla itinayla rcz ler hoşaf edilir yazıcam arka cama artık haha haha seninkinide araya katmamam içinç hıplemen lazım valla ihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Eses
                                Çoşkun senmisin ?

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                                X