Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Doğum Günün Kutlu Olsun ‎Kamil NEŞTER ‎(45)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Doğum günün kutlu olsun abi.. Sevdiklerinle mutlu huzurlu ve sağlıklı nice yaşlara olsun.. Sporda da başarıların hep daim olsun..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

İyi dilekler için hepinize çok Teşekkürler.
      Hep birlikte sağlıkla, mutlulukla nice senelere inşallah.
      [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Doğum günün kutlar sağlıklı bir ömür gecirmeni dilerim Kamil abi
        [Center]    
                               1.6 Turbo- 180 HP -Cosmo -Flexride Şase -DVD 800 -Sunroof Ve 34 CHN 85

Yorum

Kamil abim, nice mutlu senelere Gülşah yengemiz ile birlikte, doğum günün kutlu olsun. Yeni forma alışamadım yeni gördüm inşaallah tebriğimi kabul edersin
          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Biraz geç oldu kamil abi. Nice mutlu huzurlu senelere
            2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Çok Teşekkürler Bülent ve Muharrem
              Hep birlikte sağlıkla inşallah ..
              [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Değerli arkadaşım,
                Ailen ve sevdiklerin ile birlikte, sağlıklı , huzurlu, mutlu ve de INSIGNIA'lı bir ömür dilerim
                (14 BM 069) 2011, 1.6 Turbo Edition, Elegance Paket, Karbon Siyah, 18 '' jant

Yorum

İşleniyor...
                X