Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Utku (Trabzon61) Arkadaşımızın Abant Gezisi Fotoğrafları..Keyifli Seyirler...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Utku (Trabzon61) Arkadaşımızın Abant Gezisi Fotoğrafları..Keyifli Seyirler...

Kamil bu işi bu sefer sen organize et istersen. Bir konu açalım zaten 7-8 günde ancak belli olur yer ve zaman...

Yorum

Ynt: Utku (Trabzon61) Arkadaşımızın Abant Gezisi Fotoğrafları..Keyifli Seyirler...

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
      Kamil bu işi bu sefer sen organize et istersen. Bir konu açalım zaten 7-8 günde ancak belli olur yer ve zaman...
      Tamtam dır muratcım, yarın detayları konuşup netleştiririz.
      [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Arkadaslar her mevsimin kendine gore guzelligi var ancak kis mevsimi ozllikle abantta mukemmel . Hayatimin en guzel en dingin ve sakingunlerinden birkacini gecirdim. Boyle bir organizasyon kesinlikle olmali.konusalim yapalim aam ancak ben cumartesiden katilabilirm.....

Yorum

oleyyKarlar icinde Insignia çok güzel. Oranın temiz havası sessizliği dağda içilen çayın tadı bambaşkadır. İcimiz ferahladı paylaşım icin teşekkürler .
          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
            En en kötü baharda Geleneksel Abant buluşması olur
            Ama kar kalkmadan,Uludağ yada Kartepe yaparız diye düşünüyorum..
            +1
            Morpheus
            61 TT 971

Yorum

Emeği geçen herkese teşekkürler
              Bu sayede bölgemizi nekadar da güzel anlatıyorsunuz.
              (14 BM 069) 2011, 1.6 Turbo Edition, Elegance Paket, Karbon Siyah, 18 '' jant

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MACAR
                Asıl biz teşekkür ederiz Murat bey, bir tek anlatmayla kalmayıp gelip görelim diyoruz. 14 ocakta görüşmek ümidiyle
                [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                  Orjinal yazı sahibi: MACAR
                  Asıl biz teşekkür ederiz Murat bey, bir tek anlatmayla kalmayıp gelip görelim diyoruz. 14 ocakta görüşmek ümidiyle
                  evet, anlatmakla olmuyor, yaşamak, görmek, hissetmek, biraz üşümek, karda yürümek, temiz havayı koklamak lazım.
                  14 Ocak ta bekliyoruz.
                  (14 BM 069) 2011, 1.6 Turbo Edition, Elegance Paket, Karbon Siyah, 18 '' jant

Yorum

emeği geçen herkese teşekkürler. güzel enstanteneler...
                    2012 YENİ MEGANE ST 1.5 DCİ 110 HP PRİVİLEGE SEDEF BEYAZI+PANAROMİK AÇILIR CAM TAVAN+Bİ XENON PAKETİ+NAVİGASYON PAKETİ+17'' SARİ JANT+3D SOUND by ARKAMYS+BLUETOOTH

Yorum

İşleniyor...
                    X